Zapytaj! możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo, za pomocą Messengera lub na Facebooku.
Wybór należy do Ciebie!

+48 691 659 220

Latem dodaj mocy swojemu treningowi. Kilka słów na temat nawodnienia.

Latem dodaj mocy swojemu treningowi. Kilka słów na temat nawodnienia.

Zwróć baczną uwagę na nawodnienie organizmu i uzupełnij płyny zarówno w trakcie ćwiczeń, jak również po ich zakończeniu. Utrzymanie właściwego nawodzenia pomoże Tobie ćwiczyć z pełną mocą i łatwiej zregenerować się po treningu.

Pamiętaj, że ciało człowieka składa się głównie z wody. Aby osiągnąć nowy cel, trzeba przesuwać granice intensywności wysiłku. Nie rób jednak tego za gwałtownie. Unikniesz w ten sposób wyczerpania i nadwyrężenia mięśni. Jeżeli przeciążysz swój organizm uniemożliwisz sobie kontynuację treningów. Kluczem do długotrwałego sukcesu jest znalezienie indywidualnej równowagi, którą często odkrywamy metodą prób i błędów. Słuchaj swojego ciała i czerp przyjemność z każdego treningu.

Nawodnienie organizmu to nie tylko woda.

Po wysiłku musimy uzupełnić poziom płynów w organizmie. Najlepszym wskaźnikiem jest nasza waga. Zważ się przed i po treningu. Widzisz, że waga spadła? To znak, że należy uzupełnić płyny 😊 Tak szybko niestety nie chudniemy. Pamiętaj jednak, że tracimy nie tylko wodę, ale też sole mineralne. Dlatego podczas ćwiczeń potrzebujemy dodatkowej ilości witamin i energii. Roztwory węglowodanów i elektrolitów zwiększają wchłanianie wody podczas ćwiczeń fizycznych.

Czego powinniśmy szukać w sportowych napojach węglowodanowo-elektrolitowych?

 • Wody 😊

 • Soli mineralnych (chlorek sodu, potasu i magnezu)

 • Węglowdanów

 • Witamin (zwłaszcza z grupy B)

Poznaj napoje Herbalife, które pomogą Tobie osiągnąć odpowiednie nawodnienie podczas treningu.

 

Jeżeli planujesz spokojne ćwiczenia i jednocześnie dbasz o ilość kalorii sięgnij po Hydrate. Zapewnisz w ten sposób swojemu organizmowi elektrolity w celu zwiększenia 
wchłaniania płynów, co zagwarantuje Ci odpowiednie nawodnienie abyś mógł być gotowy do najlepszych  osiągnięć. Hydrate zawiera mniej niż 1 g cukru i wspierające metabolizm węglowodanów witaminy z grupy B. 

Kluczowe korzyści:

 • Wspomaga nawodnienie za pomocą elektrolitów i witamin

 • Przeznaczony dla sportowców napój izotoniczny

 • 100% ZDS antyoksydacyjnej witaminy C, ochrona komórek przed stresem oksydacyjnym

 • Zawiera elektorlity, sód, wapń oraz magnez, dla szybkiego odbudowania płynów ustrojowych

 • Niska zawartość kalorii, 12 kcal w porcji!, brak cukru

 • Źródło energii dzięki zawartości witamin z grupy B, włączając B1 oraz B12, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego

 

Hydrate został stworzony z myślą o zawodowych sportowcach, a także o weekendowych pasjonatach i pracownikach biurowych. Ten bezkaloryczny napój, o pomarańczowym smaku jest dla każdego, zawsze i wszędzie, w wygodnych do stosowania saszetkach. Po wymieszaniu z wodą, to doskonały sposób na nawodnienie o każdym czasie.

 

Jeżeli trenujesz umiarkowanie intensywnie sięgnij po CR7 Drive. Ten produkt został opracowany przez ekspertów Herbalife Nutrition z dziedziny odżywiania sportowego. To węglodowanowo-elektrolitowy napój stworzony dla utrzymywania wydajnego wysiłku podczas dłuższych ćwiczeń fizycznych, idealny do spożywania w trakcie  ćwiczeń lub uprawiania sportu. CR7 Drive ma wysoką zawartość witaminy B12, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz tiaminę, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca. Formuła produktu ma udowodnione działanie zwiększającym absorpcję wody w trakcie aktywności fizycznej i pomagającym utrzymać wydajność wysiłku, czy jest to intensywna gra w piłkę nożną czy bieg na bieżni. CR7 Drive zawiera też magnez, który przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Jedna porcja to 97 kcal.

Kluczowe korzyści:

 

 • Opracowany we współpracy z Cristiano Ronaldo, jednym z najznamienitszych piłkarzy na świecie 😊

 • Wyśmienity i orzeźwiający napój węglowodanowo-elektrolitowy do spożywania w trakcie wysiłku

 • Napój hipotoniczny, o udowodnionym działaniu pomagającym podtrzymać wydajny wysiłek

 • Dodatkowo zwiększa absorpcję wody w trakcie wysiłku fizycznego

 • Poniżej 100kcal na porcję, tak aby pomóc zarządzać dawkowaniem kalorii

 • Węglowodanowo-elektrolitowe formuły przyczyniają się do utrzymywania wydajności wysiłku fizycznego

 • Węglowodanowo-elektrolitowe formuły zwiększają absorpcję wody w trakcie ćwiczeń fizycznych

 • Bez sztucznych barwników i aromatów. Barwnik pozyskany z winogron i marchewki.

 

 

Kolejny produkt wspierający Was podczas wysiłku to Prolong. To napój węglowodanowo- proteinowy do stosowania w trakcie długotrwałych, intensywnych ćwiczeń, stworzony z myślą o sportowcach z wyższym zapotrzebowaniem kalorycznym. Zawiera białko, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Zapewnia 100% RI witaminy C, która przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym, pomaga utrzymać funkcjonowanie układu odpornościowego oraz zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia.

PROLONG dostarcza:

 • 7 g białka serwatkowego

 • Natychmiast metabolizowane białko, w bardzo czystej postaci.

Dlaczego go potrzebujesz? Dzięki temu napojowi szybko zregenerujesz siły i będziesz gotowy do kolejnego treningu czy startu w zawodach. Podwójne źródło węglowodanów w Prolong 
ułatwia wykorzystanie kalorii w celu utrzymania poziomu wydajności. Białko serwatki działa jako środek  ochronny, zmniejszając uszkodzenia mięśni podczas długotrwałego wysiłku. Prolong jest łatwy do  przygotowania, o lekkim, cytrusowym smaku.


Podsumowując zatem co i kiedy?

Napoje jakie powinieneś stosować w trakcie ćwiczeń, długotrwałych sesji czy sportów wytrzymałościowych to CR7 i Hydrate.

Po treningu stosuj Rebuild Strenght czy Rebuild Endurance.

A przed i podczas treningu oporowego czy siłowego stosuj Prolong, koktajl F1 sport, Protein Drink Mix

Porównanie napoi przedstawia poniższa tabela:


 

Pamiętaj, że zawsze podczas treningu możesz sięgnąć po Liftoff Max

H24 LiftOff Max H24 został opracowany naukowo, by zawierać 180 mg kofeiny oraz zestaw witamin wspomagających sprawność fizyczną i umysłową. 

Wykazano, że kofeina zapewnia liczne korzyści podczas treningu:

 • Lepsza wytrzymałość i wydolność w trakcie ćwiczeń.
 • Większa siła mięśni.
 • Zmniejszone odczuwanie zmęczenia.
 • Lepsza praca mięśni.

A zatem ruszaj przed siebie i pamiętaj o nawodnieniu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl