Kontakt telefoniczny Herbal-FIT

POMOGĘ CI OSIĄGNĄĆ TWOJE CELE!

Klienci Herbalife Nutrition mają większe szanse na osiągnięcie swoich celów dzięki odpowiednim produktom, relacji ze swoim Niezależnym Dystrybutorem Herbalife i przynależności do społeczności Herbalife.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne, spersonalizowane wsparcie w realizacji swoich celów, skontaktuj się ze mną.

Moje dane kontaktowe znajdziesz poniżej +48 691 659 220

Do usłyszenia! Romana Dąbrowska

Latem dodaj mocy swojemu treningowi. Kilka słów na temat nawodnienia.

Latem dodaj mocy swojemu treningowi. Kilka słów na temat nawodnienia.

Zwróć baczną uwagę na nawodnienie organizmu i uzupełnij płyny zarówno w trakcie ćwiczeń, jak również po ich zakończeniu. Utrzymanie właściwego nawodzenia pomoże Tobie ćwiczyć z pełną mocą i łatwiej zregenerować się po treningu.

Pamiętaj, że ciało człowieka składa się głównie z wody. Aby osiągnąć nowy cel, trzeba przesuwać granice intensywności wysiłku. Nie rób jednak tego za gwałtownie. Unikniesz w ten sposób wyczerpania i nadwyrężenia mięśni. Jeżeli przeciążysz swój organizm uniemożliwisz sobie kontynuację treningów. Kluczem do długotrwałego sukcesu jest znalezienie indywidualnej równowagi, którą często odkrywamy metodą prób i błędów. Słuchaj swojego ciała i czerp przyjemność z każdego treningu.

Nawodnienie organizmu to nie tylko woda.

Po wysiłku musimy uzupełnić poziom płynów w organizmie. Najlepszym wskaźnikiem jest nasza waga. Zważ się przed i po treningu. Widzisz, że waga spadła? To znak, że należy uzupełnić płyny 😊 Tak szybko niestety nie chudniemy. Pamiętaj jednak, że tracimy nie tylko wodę, ale też sole mineralne. Dlatego podczas ćwiczeń potrzebujemy dodatkowej ilości witamin i energii. Roztwory węglowodanów i elektrolitów zwiększają wchłanianie wody podczas ćwiczeń fizycznych.

Czego powinniśmy szukać w sportowych napojach węglowodanowo-elektrolitowych?

 • Wody 😊

 • Soli mineralnych (chlorek sodu, potasu i magnezu)

 • Węglowdanów

 • Witamin (zwłaszcza z grupy B)

Poznaj napoje Herbalife, które pomogą Tobie osiągnąć odpowiednie nawodnienie podczas treningu.

 

Jeżeli planujesz spokojne ćwiczenia i jednocześnie dbasz o ilość kalorii sięgnij po Hydrate. Zapewnisz w ten sposób swojemu organizmowi elektrolity w celu zwiększenia 
wchłaniania płynów, co zagwarantuje Ci odpowiednie nawodnienie abyś mógł być gotowy do najlepszych  osiągnięć. Hydrate zawiera mniej niż 1 g cukru i wspierające metabolizm węglowodanów witaminy z grupy B. 

Kluczowe korzyści:

 • Wspomaga nawodnienie za pomocą elektrolitów i witamin

 • Przeznaczony dla sportowców napój izotoniczny

 • 100% ZDS antyoksydacyjnej witaminy C, ochrona komórek przed stresem oksydacyjnym

 • Zawiera elektorlity, sód, wapń oraz magnez, dla szybkiego odbudowania płynów ustrojowych

 • Niska zawartość kalorii, 12 kcal w porcji!, brak cukru

 • Źródło energii dzięki zawartości witamin z grupy B, włączając B1 oraz B12, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego

 

Hydrate został stworzony z myślą o zawodowych sportowcach, a także o weekendowych pasjonatach i pracownikach biurowych. Ten bezkaloryczny napój, o pomarańczowym smaku jest dla każdego, zawsze i wszędzie, w wygodnych do stosowania saszetkach. Po wymieszaniu z wodą, to doskonały sposób na nawodnienie o każdym czasie.

 

Jeżeli trenujesz umiarkowanie intensywnie sięgnij po CR7 Drive. Ten produkt został opracowany przez ekspertów Herbalife Nutrition z dziedziny odżywiania sportowego. To węglodowanowo-elektrolitowy napój stworzony dla utrzymywania wydajnego wysiłku podczas dłuższych ćwiczeń fizycznych, idealny do spożywania w trakcie  ćwiczeń lub uprawiania sportu. CR7 Drive ma wysoką zawartość witaminy B12, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz tiaminę, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca. Formuła produktu ma udowodnione działanie zwiększającym absorpcję wody w trakcie aktywności fizycznej i pomagającym utrzymać wydajność wysiłku, czy jest to intensywna gra w piłkę nożną czy bieg na bieżni. CR7 Drive zawiera też magnez, który przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Jedna porcja to 97 kcal.

Kluczowe korzyści:

 

 • Opracowany we współpracy z Cristiano Ronaldo, jednym z najznamienitszych piłkarzy na świecie 😊

 • Wyśmienity i orzeźwiający napój węglowodanowo-elektrolitowy do spożywania w trakcie wysiłku

 • Napój hipotoniczny, o udowodnionym działaniu pomagającym podtrzymać wydajny wysiłek

 • Dodatkowo zwiększa absorpcję wody w trakcie wysiłku fizycznego

 • Poniżej 100kcal na porcję, tak aby pomóc zarządzać dawkowaniem kalorii

 • Węglowodanowo-elektrolitowe formuły przyczyniają się do utrzymywania wydajności wysiłku fizycznego

 • Węglowodanowo-elektrolitowe formuły zwiększają absorpcję wody w trakcie ćwiczeń fizycznych

 • Bez sztucznych barwników i aromatów. Barwnik pozyskany z winogron i marchewki.

 

 

Kolejny produkt wspierający Was podczas wysiłku to Prolong. To napój węglowodanowo- proteinowy do stosowania w trakcie długotrwałych, intensywnych ćwiczeń, stworzony z myślą o sportowcach z wyższym zapotrzebowaniem kalorycznym. Zawiera białko, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Zapewnia 100% RI witaminy C, która przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym, pomaga utrzymać funkcjonowanie układu odpornościowego oraz zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia.

PROLONG dostarcza:

 • 7 g białka serwatkowego

 • Natychmiast metabolizowane białko, w bardzo czystej postaci.

Dlaczego go potrzebujesz? Dzięki temu napojowi szybko zregenerujesz siły i będziesz gotowy do kolejnego treningu czy startu w zawodach. Podwójne źródło węglowodanów w Prolong 
ułatwia wykorzystanie kalorii w celu utrzymania poziomu wydajności. Białko serwatki działa jako środek  ochronny, zmniejszając uszkodzenia mięśni podczas długotrwałego wysiłku. Prolong jest łatwy do  przygotowania, o lekkim, cytrusowym smaku.


Podsumowując zatem co i kiedy?

Napoje jakie powinieneś stosować w trakcie ćwiczeń, długotrwałych sesji czy sportów wytrzymałościowych to CR7 i Hydrate.

Po treningu stosuj Rebuild Strenght czy Rebuild Endurance.

A przed i podczas treningu oporowego czy siłowego stosuj Prolong, koktajl F1 sport, Protein Drink Mix

Porównanie napoi przedstawia poniższa tabela:


 

Pamiętaj, że zawsze podczas treningu możesz sięgnąć po Liftoff Max

H24 LiftOff Max H24 został opracowany naukowo, by zawierać 180 mg kofeiny oraz zestaw witamin wspomagających sprawność fizyczną i umysłową. 

Wykazano, że kofeina zapewnia liczne korzyści podczas treningu:

 • Lepsza wytrzymałość i wydolność w trakcie ćwiczeń.
 • Większa siła mięśni.
 • Zmniejszone odczuwanie zmęczenia.
 • Lepsza praca mięśni.

A zatem ruszaj przed siebie i pamiętaj o nawodnieniu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl