Kontakt telefoniczny Herbal-FIT

POMOGĘ CI OSIĄGNĄĆ TWOJE CELE!

Klienci Herbalife Nutrition mają większe szanse na osiągnięcie swoich celów dzięki odpowiednim produktom, relacji ze swoim Niezależnym Dystrybutorem Herbalife i przynależności do społeczności Herbalife.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne, spersonalizowane wsparcie w realizacji swoich celów, skontaktuj się ze mną.

Moje dane kontaktowe znajdziesz poniżej +48 691 659 220

Do usłyszenia! Romana Dąbrowska

Odżywianie dla osób aktywnych. Uprawiających sport amatorsko i zawodowo.

Odżywianie dla osób aktywnych. Uprawiających sport amatorsko i zawodowo.

Zastanawiasz się czasami co kryje się pod pojęciem odpowiedniej diety?

Nie u każdego sprawdzą się te same zasady. Wiele zależy od dyscypliny, którą uprawiamy . Innych makroskładników potrzebuje triathlonista, a innych pasjonat sportu siłowego. Skład jadłospisu zależy też od naszych indywidualnych potrzeb, przyzwyczajeń i upodobań. Kluczową sprawą jest dopasowanie sposobu żywienia do potrzeb z uwzględnieniem trybu pracy i codziennego życia.

Zacznijmy od początku. Dlaczego ludzie ćwiczą?

Zazwyczaj uwielbiają rywalizować! Ich celem jest zwycięstwo w zawodach.

A dla nas amatorów co oznacza sport? Poprawę naszej kondycji, spalanie kalorii, ćwiczenie mięśni, oczywiście kontrola wagi, a także stworzenie tzw. Adaptacji.

Ćwiczymy bo lubimy, bo pragniemy żyć aktywnie, ruszać się, mieć wspaniałą sylwetkę.

A zatem czego oczekujemy od odżywiania sportowego?

W trakcie treningów ma wspomóc wspomnianą wcześniej adaptację, czyli przyzwyczajenie ciała do wysiłku. Przed zawodami odżywianie ma wspomóc osiągnąć lepsze wyniki. Odżywianie z myślą o kontroli wagi ma ułatwić zaoszczędzenie kalorii i utrzymanie mięśni.

 

Niezależnie od tego, czy uprawiamy sport siłowy, czy wytrzymałościowy, bodziec treningowy jest dla naszego organizmu elementem niszczącym. Dopiero czas jaki upływa pomiędzy kolejnymi treningami, powoduje superkompensację, czyli poprawę formy. Odżywianie i suplementacja są zatem kluczową częścią procesu regeneracji. Paradoksalnie lepsze efekty osiągniemy, trenując mniej, a wprowadzając prawidłową dietę, niż maksymalnie eksplatując swój organizm i nie dbając o prawidłową dietę.

Co się dzieje w naszym organizmie gdy ćwiczymy?

Nasza wewnętrzna równowaga, zwana homeostazą, zostaje zakłócona. Generujemy wyraźny deficyt energii, a nasz organizm otrzymuje silny bodziec skłaniający go do reakcji i adaptacji. Tworzymy dla naszego organizmu nowe wymagania metaboliczne i żywieniowe.

Gdy ćwiczymy rośnie nasze zapotrzebowanie na:

 • Kalorie

 • Węglowodany

 • Białko

 • Witaminy (zwłaszcza z grupy B)

 • Składniki mineralne (żelazo, wapń, magenz)

 • wodę

Zadbaj o prawidłowe, spersonalizowane odżywianie jeżeli chcesz by ćwiczenia przyniosły Tobie efekty!

Zawsze należy dążyć do prawidłowego i zbilansowanego odżywiania. Waga ciała oczywiście jest ważna, ma kluczowe znaczenie zwłaszcza w sportach wymagających szybkości. Pamiętajmy, że odżywianie ogrywa zasadniczą rolę nie tylko w osiąganiu lepszych wyników, ale także w regeneracji. Stanowi kluczowy czynnik sprawiający, że ćwiczenia nas wzmacniają, a nie osłabiają.

Linia produktów sportowych Herbalife24 powstała w odpowiedzi na potrzeby osób, które prowadzą bardzo aktywny tryb życia lub zajmują się sportem zawodowo.

Dobre wyniki zaczynają się od odżywiania, na którym można polegać. To podstawa filozofii odżywiania Herbalife Nutrition.

 

Sięgnij po koktajl Formuła 1 SPORT o smaku waniliowo-śmietankowym,zastępujący posiłek, służący kontroli wagi i wspierający zbilansowaną dietę. To zdrowy, odżywczy koktajl dla sportowców. 

 

Kluczowe korzyści:

 • Białko mleka wysokiej jakości: kazeina i serwatka, dla budowania i utrzymania beztłuszczowej masy mięśniowej. 19g białka, 5 g błonnika i 223 kalorie w 1 porcji

 • Mieszanka węglowodanów, dla zapewnienia natychmiastowej i jednostajnej energii

 • Ochrona antyoksydacyjna dzięki zawartości  witamin C, E oraz selenu

 • Zawiera L-Glutaminę.

 • To produkt odpowiedni dla wegetarian i bezglutenowy

 • Zawiera wszystkie aminokwasy egzogenne, w tym leucynę

 • 25 witamin i składników mineralnych

 • Opracowana przez ekspertów odżywiania sportowego, certyfikowana przez Informed Sports


Pewne spełnienie potrzeb odżywczych przed treningiem. Zbilansowane węglowodany, białka, witaminy i minerały w Formule 1 Sport stanowią solidne podstawy odżywcze potrzebne do wysiłku fizycznego, a jednocześnie są dostarczone w sposób wygodny do spożycia. Możesz przygotować swój koktajl zawsze i wszędzie kiedy tylko tego potrzebujesz!

Nowa, ulepszona formuła tego koktajlu to zbilansowany posiłek, stworzony dla klientów z segmentu Fitness i aktywność fizyczna, którzy chcą kontrolować swoją masę ciała i prawidłowo się odżywiać.

 

Odżywianie z myślą o treningach, a co za tym idzie osiąganych wynikach wymaga odpowiednich produktów. Trenując zawodowo masz w głowie konkretny cel, jaki chciałbyś osiągnąć podczas zawodów. Oczywiście same zawody stanowią 10% działalności sportowca, ale to miarodajny wskaźnik jego poziomu formy. Odżywianie w trakcie zawodów ma kluczową rolę, ponieważ sportowiec potrzebuje energii, chce uniknąć zmęczenia czy osłabienia, ale przede wszystkim pragnie zwiększyć swoją wydolność.

 

Treningi mają na celu adaptację organizmu, dlatego jeżeli chcesz mieć wysoką wydolność powinieneś trenować intensywnie. Adaptacja organizmu do wysiłku to zdolność ciała sportowca do reagowania na obciążenia treningowe. Jeżeli przekroczymy grancię czekają nas kontuzje i zmęczenie. Sportowcy muszą trenować codziennie. I dbać o swoje dobre odżywianie również codziennie, ale regeneracja między treningami ma tutaj kluczowe znaczenie.

 

Mamy dwa główne cele regeneracji:

 1. Odnowa zapasów paliwa co oznacza odbudowę glikogenu oraz odnowa struktury mięśni

 2. Naprawianie uszkodzonych tkanek, czyli budowę mięśni, a przez to adaptację czyli wzrost w porównaniu ze stanem wyjściowym.

 

Korzystaj z tzw. okna metabolicznego, które otwiera się, gdy ćwiczysz, a zaczyna zamykać jak tylko przestajesz. Białko i węglowodany są Tobie potrzebne tuz po zakończeniu sesji ćwiczeń, podczas właśnie wspomnianego tzw. okna metabolicznego.

 

Jeżeli preferujesz ćwiczenia siłowe, bez dużego wysiłku energetycznego to potrzebujesz więcej białka. Natomiast przy długotrwałym, wyczerpującym wysiłku potrzebujesz więcej węglowodanów.

Regeneracja po intensywnym treningu aerobowym wymaga zarówno uzupełnienia glikogenu i odbudowy mięśni. Rebuild Endurance zawiera opracowaną mieszankę węglowodanów, aby szybko rozpocząć uzupełnianie glikogenu.

Ten wyjątkowy produkt Herbalife Nutritioon z serii H24 ostał opracowany z myślą o:

 • Biegaczach długodystansowych i przełajowych

 • Kolarzach, triathlonistach, sportowcach wyczynowych

 • Przedstawicielach dyscyplin wykorzystujących piłkę, w czasie dużego obciążenia treningami.

Wybrane połączenie białka mleka, glutaminy i L-karnityny pomaga w regeneracji mięśni oraz wspiera układ odpornościowy. Szybko przetwarzane białka serwatki i wolniej uwalniane białka kazeiny dają szybki i trwały proces budowy mięśni.

Kluczowe korzyści:

 • Bogaty w białko, pochodzące z koncentratu mleka oraz izolatu białka roślinnego

 • Zaprojektowany, aby przyspieszyć regenerację dzięki unikalnym węglowodanom oraz, wesprzeć uzupełnienie glikogenu w mięśniach dzięki zawartości mieszanki białka i odbudować mięśnie w krytycznym okresie po treningu

 • L-Glutamina wspiera system immunologiczny, który jest narażony podczas ćwiczeń

 • Zawiera aminokwasy (L-Karnityna) wspierające metabolizm w mięśniach oraz regenerację.

 

Natomiast jeżeli preferujesz ćwiczenia siłowe czy treningi anaerobowe sięgnij po Rebuild Strenght.

 

To produkt przeznaczony dla:

 • osób aktywnych chcących zwiększyć spożycie białka.

 • Każdej osobie trenującej z obciążeniami

 • Sportowcach uprawiających CrossFit

 • Sportowcach dowolnej specjalności, którzy chcą budować masę mięśniową lub odbywają ciężkie treningi.

 

 

Kluczowe korzyści:

 • Zawiera 25g najwyższej jakości, czystego białka serwatkowego w jednej porcji oraz L-Glutaminę i aminokwasy rozgałęzione (BCAA)

 • Zawartość żelaza pomaga w odbudowie czerwonych krwinek i hemoglobiny oraz w transporcie tlenu w organizmie

 • Przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej

 • Aminokwasy BCAA wspomagają syntezę w mięśniach oraz ich odbudowę, przyspieszając regenerację i odnowę po ćwiczeniach

 • Bogaty w białka oraz mieszankę węglowodanów dostarcza aminokwasy zmęczonym mięśniom.

 

Wspieraj budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej dzięki zawartości 25 g wysokiej jakości białka mleka w jednej porcji. Specjalnie wyselekcjonowana mieszanka białek mleka tworzy szybki i trwały proces budowy mięśni. Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) wspierają metabolizm mięśni po treningu siłowym.

Rebuild Strength ma więcej białka niż Rebuild Endurance. Jeżeli nadwyrężyłeś mięśnie sięgnij po Rebuild Strength, a jeżeli czujesz zmęczenie sięgnij po Rebuild Endurance. Zawsze możesz też połączyć oba te produkty od Herbalife Nutrition.

Dlaczego potrzebujesz specjalnie dopasowanych do Twoich potrzeb produktów sportowych?

Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej. Węglowodany przyczyniają się do przywrócenia normalnej funkcji mięśni (skurczu) po bardzo intensywnym i/lub długotrwałym wysiłku fizycznym prowadzącym do zmęczenia mięśni i wyczerpania zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych.

Porównaj poniższe produkty od Herbalife Nutrition. Koktajle Rebuild Strength i Rebuild Endurance to koktajle regenerujące dostarczające właściwe węglowodany oraz białko wysokiej jakości. A także witaminy i minerały, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania mięśni. Pamiętaj jednak, że nie zastępują one posiłku, tak jak koktajl Formuła 1.

Jeżeli zaplanowałeś trening siłowy na późną porę wieczorną wypij po nim Rebuild Strenght, a po powrocie do domu Formułę 1 sport. Koktajl po zakończeniu sesji treningowej- stanowi jej optymalne zakończenie i powinien stanowić nawyk, podobnie jak prysznic. Jest najlepszym wsparciem dla optymalnej regeneracji.

Pamiętaj, że potrzebujesz zarówno białka, jak i węglowodanów aby Twoje mięśnie i ciało zregenerowały się odpowiednio.

Wybierz spersonalizowane rozwiązanie przygotowane przez specjalistów Herbalife Nutrition.

 • Im bardziej siłowy trening, tym więcej białka w Rebuild Strenght

 • Po dłuższym treningu aerobowym sięgnij po Rebuild Endurance, który zawiera więcej węglowodanów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl