Kontakt telefoniczny Herbal-FIT

POMOGĘ CI OSIĄGNĄĆ TWOJE CELE!

Klienci Herbalife Nutrition mają większe szanse na osiągnięcie swoich celów dzięki odpowiednim produktom, relacji ze swoim Niezależnym Dystrybutorem Herbalife i przynależności do społeczności Herbalife.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne, spersonalizowane wsparcie w realizacji swoich celów, skontaktuj się ze mną.

Moje dane kontaktowe znajdziesz poniżej +48 691 659 220

Do usłyszenia! Romana Dąbrowska

Prawidłowe odżywianie wsparte wiedzą naukową i doświadczeniem laureata Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny.

Prawidłowe odżywianie wsparte wiedzą naukową i doświadczeniem laureata Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny.

Jednym z Członków Rady Naukowej Herbalife Nutrition jest laureat nagrody Nobla w dziedzienie fizjologii i medycyny – Luis Ignarro.

Doktor Louis Ignarro jest członkiem Rady Naukowej ds. Odżywiania Herbalife Nutrition od 2003 roku. Dr Ignarro wniósł wyjątkowy wkład w rozwój nauki. W 1998 roku zdobył Nagrodę Nobla* w dziedzinie fizjologii i medycyny za odkrycie szeregu korzyści, jakie zapewnia organizmowi człowieka tlenek azotu.

Nagroda Nobla jest to wyróżnienie przyznawane za wybitne osiągnięcia naukowe, literackie lub zasługi dla społeczeństw i ludzkości, ustanowione wolą fundatora, szwedzkiego przemysłowca i wynalazcy dynamitu, Alfreda Nobla.

Od tej pory jego praca zaowocowała dodatkowymi badaniami prowadzonymi przez naukowców na całym świecie. Ignarro opublikował wiele artykułów na temat swoich badań. W 1998 roku otrzymał nagrodę Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego za wybitny wkład w rozwój nauki o układzie krążenia. W tym samym roku został członkiem Narodowej Akademii Nauk, a rok później - Amerykańskiej Akademii Sztuki i Nauki. Ignarro jest założycielem Towarzystwa Tlenku Azotu oraz założycielem i redaktorem naczelnym „Biologii i chemii tlenku azotu”. Ma tytuł magistra farmakologii, zdobyty na Uniwersytecie Columbia w 1962 roku, oraz doktora farmakologii - na Uniwersytecie Minnesota w 1966 roku. W 1968 roku otrzymał stypendium podoktoranckie Narodowego Instytutu Zdrowia z farmakolog.

Dr Ignarro Współpracował z Herbalife Nutrition przy tworzeniu suplementu diety - Niteworks®.

Niteworks ® jest suplementem diety, który daje oparcie Twojemu sercu w czasie snu. Posiada balsam cytrynowy i zawiera L-argininę, L-cytrulinę, kwas foliowy i witaminy C i E. Przeznaczony jest szczególnie dla osób po 30 roku życia. Tlenek azotu jest gazem naturalnie znajdującym się w Naszym organizmie. Wspiera zdrowe krążenie krwi podczas stosowania zbilansowanej diety i dbania o aktywność fizyczną.

 

Produkcja tlenku azotu zależy od naszej zdrowej diety i aktywności fizycznej.

 

  • Białko, owoce i warzywa zwiększają produkcję tlenku azotu

  • Aktywność fizyczna lub ćwiczenia to świetny sposób na jego zwiększenie.

 

 

Jaką aktywność mamy na myśli?

  • Zadbaj o minimum tj szybki marsz przez 30 minut każdego dnia

  • Chodź po schodach, zamiast korzystać w z windy

  • Nie siedź dłużej niż godzinę. Rób krótkie przerwy, raz na godzinę odejdź od komputera i pospaceruj 5 minut

  • Znajdź aktywność fizyczną, która najbardziej Tobie odpowiada i sprawia Tobie radość: jogging, pływanie, jazda na rowerze, trening na siłowni, a może zajęcia grupowe np. zumba?

  • Joga i ćwiczenia rozciągające też są super 😊 wiemy to z własnego doświadczenia. Dzień bez maty to dzień stracony….

Na ten temat rozpisywaliśmy się we wcześniejszych wpisach na naszym blogu. Zerknij np. tutaj

 

 

Zdrowy styl życia prowadzi do zachowania zdrowia w dojrzałym wieku:

  • Zadbaj o zbilansowane odżywianie.

  • Zadbaj o swoją aktywność fizyczną i kondycję psychiczną

  • Pamiętaj o regularnych badaniach lekarskich właściwym dla Twojego wieku.

 

 

Pamiętaj też o spożywaniu kwasów omega-3 zawartych w oleju rybnym. Mogą one uchronić Ciebie przed poważnymi dolegliwościami serca.

Liczne badania wykazują, że mieszkańcy wielu krajów części zachodniej przyjmują za mało kwasów OMEGA-3. W związku z tym ich suplementacja jest idealnym rozwiązaniem. Zażywanie już jednej kapsułki Herbalifeline Max od Herbalife Nutrition zapewni Tobie optymalny poziom 250 mg DHA i EPA, tak potrzebne organizmowi na co dzień. Herbalifeline® Max jest to suplement diety, który zawiera kwasy tłuszczowe OMEGA-3 EPA I DHA. To świetny wybór, aby uzupełnić dietę, jeżeli masz problem z regularnym dostarczaniem nienasyconych tłuszczów wraz z codziennym pożywieniem. Kwasy tłuszczowe zawarte w kapsułkach wspierają pracę serca i pomagają w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi i poziomu trójglicerydów. DHA wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mózgu i wzroku.
Olej rybi uzyskiwany jest w różnorodny sposób i certyfikowany jest przez zgrupowanie Friend of the Sea. Brak rybiego posmaku zapewniają olejki eteryczne z tymianku i mięty pieprzowej. Produkt jest właściwy dla wegetarian.

 

Kwasy omega-3 znajdziesz również w malinach, kalafiorze, jarmużu, brokule, tofu czy soi. A także w orzechach (pamiętaj o ich kaloryczności jeżeli dbasz o figurę 😊).

Zadbaj o siebie i swoej zdrowie już teraz. Możesz zaufać Herbalife Nutrition.

*Fundacja Nobla nie jest w żaden sposób związana z Herbalife Nutrition oraz nie ocenia, nie zatwierdza ani nie promuje produktów Herbalife Nutrition.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl