Kontakt telefoniczny Herbal-FIT

POMOGĘ CI OSIĄGNĄĆ TWOJE CELE!

Klienci Herbalife Nutrition mają większe szanse na osiągnięcie swoich celów dzięki odpowiednim produktom, relacji ze swoim Niezależnym Dystrybutorem Herbalife i przynależności do społeczności Herbalife.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne, spersonalizowane wsparcie w realizacji swoich celów, skontaktuj się ze mną.

Moje dane kontaktowe znajdziesz poniżej +48 691 659 220

Do usłyszenia! Romana Dąbrowska

Dlaczego, kiedy i jak brać suplementy aby osiągnąć maksymalne korzyści

Dlaczego, kiedy i jak brać suplementy aby osiągnąć maksymalne korzyści

Czy wiesz, że:

 • 89% ankietowanych podejmuje obecnie kroki w celu poprawy swojego zdrowia tzn. włącza witaminy i inne suplementy do codziennej diety?
 • 77% respondentów zgłosiło chęć poznania korzyści zdrowotnych z suplementacji?

Zródło: David Heber- przewodniczący Instytutu Herbalife Nutrition

Poznaj kilka ważnych zasad przy suplementacji:

 • Suplementy uzupełniają zdrową dietę, ale nie rekompensują niezdrowej.
 • Zanim zaczniesz łykać witaminy, zwłaszcza gdy przyjmujesz leki – omów ze swoim lekarzem prowadzącym cele i zalecenia oraz współdziałanie przyjmowanych suplementów.
 • Wiele witamin i innych suplementów należy przyjmować w trakcie posiłku, obficie popijając wodą.
 • Witaminę B przyjmuj rano, by zyskać więcej energii na udany początek dnia. Suplement diety od Herbalife - Cell activator to zestaw najistotniejszych witamin z grupy B (takich jak B1,B2, B6), które pomogą Tobie w przetwarzaniu pokarmów w energię, bez względu na to czy prowadzisz aktywny tryb życia czy kontrolujesz wagę. Produkt posiada w składzie ważne pierwiastki śladowe takie jak miedź i cynk. Dzięki nim wesprzesz wytwarzanie energii oraz prawidłowy metabolizm makroskładników (węglowodany, tłuszcze i białko).
  W związku z tym że witamina B rozpuszcza się w wodzie, bardzo szybko zostaje usunięta z organizmu. Dlatego istotne jest codzienne dostarczenie jemu zalecanej ilości tej witaminy przez spożywanie suplementów diety oraz pokarmów zawierających dużą jej ilość. Jest to bardzo istotne, szczególnie gdy prowadzisz aktywny tryb życia lub kontrolujesz wagę.

 • Wapń jest niezbędny dla zdrowych kości i mocnych zębów . Masz wątpliwości, czy spożywasz jego odpowiednią ilość? Sięgnij po Xtra-cal od Herbalife Nutrition. Zalecana codzienna ilość wapnia wynosi 800 mg, więc jeśli masz trudność z przyswajaniem takiej jego ilości wraz z pożywieniem, suplementacja zdecydowanie będzie najlepszym rozwiązaniem. Zażywanie 3 tabletek w ciągu dnia zapewni Tobie bogate źródło wapnia a zawarta w nich witamina D pomoże Twojemu organizmowi w jego przyswajaniu.
 • Witaminy A, D, E i K są rozpuszczalne w tłuszczach. Dlatego też są lepiej wchłaniane podczas spożywania posiłku lub przekąski, która zawiera co najmniej łyżeczkę tłuszczu.
 • Witamina C mobilizuje organizm do wytwarzania przeciwciał, które chronią nas przed infekcjami.
 • Magnez zażyty przed snem, ułatwi zasypianie i pomaga w łagodzeniu bólu mięśni.
 • Codzienne przyjmowanie suplementów może pomóc w uzupełnianiu składników odżywczych. Sięgnij po zestawy witamin od Herbalife Nutrition odpowiednie dla mężczyzn lub dla kobiet. Jeżeli spożywasz dwa koktajle Formuła 1 https://herbal-fit.pl/koktajle-herbalife dziennie sięgnij po 1 tabletkę, jeżeli jeden koktajl spożywaj dwie tabletki dziennie. Ten zestaw witamin dostarcza optymalnych ilości 24 kluczowych składników odżywczych, których potrzebuje Twój organizm. Zapewnia 71 korzyści, potwierdzonych oświadczeniami zatwierdzonymi przez UE, został opracowany przez ekspertów w dziedzinie odżywiania, wsparty badaniami naukowymi i stworzony z myślą o współdziałaniu z Koktajlem odżywczym Formuła 1. Zawiera witaminę B6 przyczyniającą się do regulowania działania hormonów, witaminę B12 przyczyniającą się do prawidłowego metabolizmu energetycznego. Ponadto zawiera wapń potrzebny do zachowania zdrowych kości i cynk przyczyniający się do utrzymania dobrej kondycji skóry, włosów i paznokci.

 • Liczne badania wykazują, że mieszkańcy wielu krajów części zachodniej przyjmują za mało kwasów OMEGA-3. W związku z tym ich suplementacja jest idealnym rozwiązaniem. Zażywanie już jednej kapsułki Herbalifeline Max od Herbalife Nutrition zapewni Tobie optymalny poziom 250 mg DHA i EPA, tak potrzebne organizmowi na co dzień. Herbalifeline® Max jest to suplement diety, który zawiera kwasy tłuszczowe OMEGA-3 EPA I DHA. To świetny wybór, aby uzupełnić dietę, jeżeli masz problem z regularnym dostarczaniem nienasyconych tłuszczów wraz z codziennym pożywieniem. Kwasy tłuszczowe zawarte w kapsułkach wspierają pracę serca i pomagają w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi i poziomu trójglicerydów. DHA wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mózgu i wzroku.
  Olej rybi uzyskiwany jest w różnorodny sposób i certyfikowany jest przez zgrupowanie Friend of the Sea. Brak rybiego posmaku zapewniają olejki eteryczne z tymianku i mięty pieprzowej. Produkt jest właściwy dla wegetarian.

W kolejnym wpisie opowiemy Wam jak wprowadzić zdrową dietę i aktywny tryb życia.
Z pozdrowieniami, Romana i Marek Dąbrowscy Niezależny Partner Herbalife

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl