Kontakt telefoniczny Herbal-FIT

POMOGĘ CI OSIĄGNĄĆ TWOJE CELE!

Klienci Herbalife Nutrition mają większe szanse na osiągnięcie swoich celów dzięki odpowiednim produktom, relacji ze swoim Niezależnym Dystrybutorem Herbalife i przynależności do społeczności Herbalife.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne, spersonalizowane wsparcie w realizacji swoich celów, skontaktuj się ze mną.

Moje dane kontaktowe znajdziesz poniżej +48 691 659 220

Do usłyszenia! Romana Dąbrowska

Rezultaty Stosowania

Co możesz osiągnąć stosując produkty Herbalife?

Jeżeli trafiłeś na naszą stronę domyślamy się, że poza wspaniałym samopoczuciem i zdrowym stylem życia chciałbyś `zgubić` kilka kilogramów. A zatem dobrze trafiłeś! Stosując dwa koktajle dziennie (zastępując dwa posiłki dziennie) możesz w prosty i przyjemny sposób schudnąć od 4-5 kg miesięcznie bez efektu jo-jo. Efekt zależy tylko od Ciebie! Niezdrowym głodówkom mówimy stanowczo NIE! odchudzanie z Herbalife jest kolorowe i smaczne :-) Aby było jeszcze przyjemniejsze proponujemy je uzupełnić w błonnik i herbatkę.

Pamiętaj również o piciu wody, ok 2 litry dziennie i aktywności fizycznej.

Kupując w naszym serwisie, masz pewność, że produkty są oryginalne - pochodzą bezpośrednio z Herbalife Polska. Zawsze otrzymujesz dowód zakupu - dzięki temu możesz zwrócić produkty w ciągu 30 dni od daty zakupu - jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, a my oddamy Ci pieniądze. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony!

Rezultaty stosowania produktów i diety Herbalife nie są gwarantowane, zależą od czynników indywidualnych i mogą różnić się od opisanych w treści strony internetowej.

Produkty Herbalife nie mają właściwości medycznych, leczniczych i terapeutycznych. Podstawowym ich zadaniem jako suplementów odżywczych jest uzupełnianie diety i wsparcie jakości odżywiania.

Produkty Herbalife, ich skład, etykiety są dostosowane oraz przeznaczone tylko i wyłącznie dla dorosłych.

Przed rozpoczęciem stosowania w ramach programu kontroli masy ciała zaleca się konsultację z lekarzem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl