Kontakt telefoniczny Herbal-FIT

POMOGĘ CI OSIĄGNĄĆ TWOJE CELE!

Klienci Herbalife Nutrition mają większe szanse na osiągnięcie swoich celów dzięki odpowiednim produktom, relacji ze swoim Niezależnym Dystrybutorem Herbalife i przynależności do społeczności Herbalife.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne, spersonalizowane wsparcie w realizacji swoich celów, skontaktuj się ze mną.

Moje dane kontaktowe znajdziesz poniżej +48 691 659 220

Do usłyszenia! Romana Dąbrowska

Dlaczego wybrałam właśnie Herbalife?

Dlaczego wybrałam właśnie Herbalife?

Dzisiaj będzie trochę o mojej historii z firmą Herbalife Nutrition…Jak to się stało, że zostałam Dystrybutorem właśnie tych produktów? Czy warto jest stosować i wprowadzić do codziennego życia?

Jeżeli jesteś ciekaw-zapraszam do poczytania 😊

 

Z marką Herbalife zetknęłam się wiele lat temu dzięki przyjaciołom. Jednak wtedy nie byłam gotowa aby rozpocząć swój biznes i jej zaufać. Po śmierci mojej Mamy, kiedy zarzuciłam na cały rok wszystkie aktywności fizyczne chciałam schudnąć 6 kg i wtedy po raz pierwszy spróbowałam koktajli Herbalife i przekonałam się, że one naprawdę działają!

Po osiągnięciu upragnionej wagi przestałam je stosować i niemal zapomniałam o istnieniu takiej firmy. Raz po raz, spotykając się z przyjaciółmi widziałam logo firmy na gadżetach reklamowych jakie mieli, na walizkach, ręcznikach czy w akcesoriach kuchennych. Wtedy wydawało mi się to niemal śmieszne, a teraz jestem dumna, że mogę być częścią tej firmy i z dumą noszę opaskę Herbalife.


No dobrze, ale do rzeczy…

Dlaczego właśnie Herbalife?

Przyszła pandemia, a wraz z nią redukcja etatów. W korporacji międzynarodowej, w której pracowałam 11 lat również ograniczono nam etaty. Z nadmiaru wolnego czasu i chęci dorobienia zaczęłam rozglądać się za dodatkowym zajęciem. I wtedy przyjaciółka wyciągnęła do mnie rękę. Zaproponowała abym została Niezależnym Partnerem Herbalife i otworzyła swój sklep internetowy, jako, że sama pracowała z klientami w ten sposób, a dla mnie było to świetne rozwiązanie z uwagi na mój etat. Mogłam obsługiwać zamówienia i kontaktować się z klientami w godzinach popołudniowych. 

W międzyczasie, jeszcze przed pandemią proponowano mi współpracę z kilkoma firmami działającymi w networkingu. Zdecydowałam się na Herbalife, ponieważ mogłam poznać funkcjonowanie firmy niejako od zaplecza dzięki przyjaciołom, jeszcze zanim rozpoczęłam współpracę jako Dystrybutor i podpisałam umowę z firmą. Ponadto od kilku lat ambasadorem jednego z produktów jest sam, znany chyba wszystkim, piłkarz Cristiano Ronaldo. Czy mogła być lepsza zachęta? A firma na rynku jest ponad 40 lat i codziennie 5 mln osób na całym świecie pije koktajle Formuła 1 od Herbalife Nutrition.

I powiedziałam TAK! Herbalife Nutrition…. I machina ruszyła…a był to rok 2019.

 

Rozpoczęcie biznesu i cała organizacja pracy nie była łatwa, i wspólnie z Mężem uczyliśmy się każdego dnia. Zawsze mogliśmy też liczyć na pomoc przyjaciół, którzy mieli ogromną wiedzę w temacie prowadzenia własnej działalności i networkingu. Osoba, która wprowadza kolejnego Partnera Herbalife do firmy, staje się niejako jej opiekunem.

 

Początkowo był to dla mnie sposób na dorobienie dodatkowych pieniędzy. Z czasem zaczęłam ponownie stosować produkty Herbalife, tak aby mieć o nich jak najlepszą wiedzę i móc je dalej polecać Klientom. Naprawdę koktajl Formuła 1 https://herbal-fit.pl/koktajle-herbalife jest super posiłkiem, zwłaszcza, jeżeli tak, jak ja, żyjesz w ciągłym biegu.

Czas mijał, pandemia trwała…niemal rok po otwarciu sklepu dostałam wypowiedzenie z pracy na etacie. I to był dla mnie szok, po 13 latach oddanej pracy potraktowano mnie w ten sposób. Co prawda już od kilku lat myślałam o odejściu z korporacji, ale zawsze był to, jak mi się wydawało, stabilny etat. Do momentu, aż przyszła pandemia. Nie wnikając w szczegóły ochłonęłam i po zakończeniu okresu wypowiedzenia rozwijałam swój biznes online.

Jedynie żałowałam, że nie zaczęłam współpracy wiele lat wcześniej, ale najwyraźniej na wszystko musi przyjść odpowiedni moment. Mój na szczęście przyszedł szybciej niż wypowiedzenie z pracy na etacie. Nie zostałam bez środków do życia w środku pandemii, kiedy wszyscy wiemy jak ciężko było o pracę i ilu ludzi ją straciło. Ile sklepów, czy firm się pozamykało. A biznesy online kwitły…no właśnie…

 

 

Dołączenie do Herbalife Nutrition było bardzo dobrym krokiem w mojej karierze zawodowej. Jak bardzo dobrym okazało się w ubiegłym roku, kiedy mój Synek poszedł do przedszkola i zaczęłam godzić prowadzenie biznesu z ciągłymi chorobami przedszkolaka…

Czy w pracy na etacie było by to łatwe? A skąd! Myślę, że ciągłe przebywanie na opiece również wiązało by się w korporacji z szybkim podziękowaniem mi za pracę.. A tak nie tłumacząc się nikomu po prostu zostaję z dzieckiem w domu, obsługuję klientów, a to, czego nie zrobię w ciągu dnia nadrabiam wieczorami.

Czy jest to łatwe! Też nie! Ale tu sama jestem sobie Szefem przez duże S.

 

A jak Synek jest w przedszkolu to w środku dnia, kiedy inni duszą się w klimatyzowanych biurach( o tak, znam to bardzo dobrze) wskakuję na rower czy idę pobiegać. Odkąd jestem ambasadorem Herbalife jeszcze bardziej kocham aktywność, może dlatego, że mam na nią teraz więcej czasu.

Pamiętaj! Rozwój jest jedyną stałą w życiu.

Jako Niezależny Dystrybutor Herbalife masz możliwość doświadczać tego przez cały czas. Osiągaj swoje wyznaczone cele, odkrywaj nową wersję siebie. Nową, nie lepszą. Joga nauczyła mnie, że jestem taką wersją siebie każdego dnia, jaką potrzebuję.

Pamiętaj, że stanie w miejscu jest prawie jak cofanie się. Postaw na rozwój, samodoskonalenie, wiedzę, doświadczenie oraz produkty najwyższej jakości.

 

Jest 2023 rok, a Ty nadal obawiasz się porzucenia pracy na etacie

i kierowania swoją karierą?

 

Jeżeli zainteresowała Cię moja historia- postaw na Herbalife Nutrition.

 

 

Zapraszam do kontaktu, chętnie porozmawiam i nie gryzę 😊

(no chyba, że zadzwonisz późno wieczorem i to w weekend)

 

Romana tel. 691 659 220

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl