Kontakt telefoniczny Herbal-FIT

POMOGĘ CI OSIĄGNĄĆ TWOJE CELE!

Klienci Herbalife Nutrition mają większe szanse na osiągnięcie swoich celów dzięki odpowiednim produktom, relacji ze swoim Niezależnym Dystrybutorem Herbalife i przynależności do społeczności Herbalife.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne, spersonalizowane wsparcie w realizacji swoich celów, skontaktuj się ze mną.

Moje dane kontaktowe znajdziesz poniżej +48 691 659 220

Do usłyszenia! Romana Dąbrowska

Dowiedz się, czego potrzebuje Twój organizm

Dowiedz się, czego potrzebuje Twój organizm

W jednym z ostatnich naszych wpisów na blogu wspominaliśmy, że za naszymi innowacyjnymi produktami stoi sztab naukowców z tytułami doktorskimi, którzy pełnią rolę doradców.

Dzisiaj chcielibyśmy Wam przedstawić przewodniczącego Instytutu Herbalife Nutrition od 2003 roku. Doktor Medycyny David Heber jest przewodniczącym 26 osobowej, zrzeszającej światowej sławy naukowców Rady Naukowej Herbalife oraz składającej się z renomowanych lekarzy i dietetyków Rady Medycznej. Rada ta wspiera dział badań i rozwoju produktów wykonując ekspertyzy dotyczące otyłości i odżywiania człowieka. Jej członkowie prowadzą badania i służą radą w kwestiach rozwoju produktów i prowadzonych badań.

Głównym obszarem działalności dr Heber jest leczenie otyłości oraz odżywianie służące prewencji i leczeniu przypadków zachorowań na raka. Dr Heber jest dyrektorem Centrum Odżywiania Człowieka na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles*. Jest również członkiem katedry Medycyny UCLA od 1978 roku oraz profesorem emerytowanym medycyny i zdrowia publicznego oraz założycielem katedry odżywiania klinicznego na wydziale medycyny.

 

Kieruje:

  • Krajowym Instytutem Zdrowia (NIH),

  • Centrum Badań nad Botaniczną Suplementacją Diety,

  • Jednostką Badawczą Odżywiania Klinicznego przy Krajowym Instytucie Badań nad Rakiem (NCI),

  • gwarantowanymi przez NIH środkami dla UCLA  na szkolenia z dziedziny odżywiania i otyłości.

 

 

Dr Heber znajduje się na liście „The Best Doctors in America” oraz „Who’s Who in America.”, Zdobywca tytułu "Najlepszy Lekarz w Ameryce", napisał ponad 70 artykułów naukowych, jest zaliczony do grona najbardziej wpływowych naukowców w rankingu Reutersa w 2014 r. Opublikował ponad 250 prac naukowych, 50 rozdziałów w książkach i 4 książki: „Natural Remedies for a Healthy Heart”, „The Resolution Diet”, „What Color is Your Diet?” oraz „The L. A. Shape Diet.”

D Heber uzyskał licencjat w dziedzinie chemii, Magna Cum Laude (z wyróżnieniem) na uniwersytecie UCLA w 1969; tytuł doktora medycyny na Wydziale Medycyny Uniwersytetu Harvard w 1973 oraz doktora nauk medycznych w dziedzinie fizjologii na Uniwersytecie Kalifornijskim w 1978 roku. Jest certyfikowanym przez Amerykański Zarząd Medycyny Wewnętrznej (American Board of Internal Medicine) internistą, endokrynologiem i specjalistą chorób metabolicznych, a także specjalistą odżywiania klinicznego certyfikowanym przez Amerykańskie Stowarzyszenie Dietetyków (American Board of Nutrition).

*Zgodnie ze swoją polityką Uniwersytet Kalifornijski nie promuje żadnych produktów ani usług.

 

Podczas ostatniego szkolenia Pan dr Heber omawiał jak szalenie ważne jest zbilansowane i zdrowe odżywianie w naszym życiu wsparte codzienną aktywnością fizyczną. Pan Doktor omawiał te kwestie na podstawie własnego stylu życia i aktywności, która towarzyszy mu każdego dnia.

 

 

Herbalife Nutrition promuje nowy styl życia-podróż, która oparta jest na zbilansowanym odżywianiu, aktywności fizycznej, nawadnianiu i odpoczynku. Codziennie każdy z tyhc elementów może pomóc Tobie lepiej poczuć się w swoim ciele. W połączeniu ze spersonalizowanym planem, jaki my, dystrybutorzy przygotujemy dla Ciebie, i wsparciem otoczenia i społeczności Herbalife osiągniesz swój cel. Dzięki lepszemu samopoczuciu i zdrowiu poczujesz się szczęśliwszy. Każdy dzień stanie się zdrowy i aktywny.

 

Społeczność Herbalife Nutrition wspiera Cię każdego dnia w dążeniu do realizacji Twoich, indywidualnych celów. Aby zachować motywację i nie zbaczać z obranej drogi, pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na kompleksowe, indywidualne wparcie. Często potrzebujesz go bardziej niż planu posiłów czy codziennych ćwiczeń. Każdy Partner Herbalife zapewnia wskazówki i wsparcie, jakiej potrzebujesz w swojej podróży ku lepszemu samopoczuciu.

 

Nawet jeżeli kupujesz produkty Herbalife online, np. w naszym sklepie internetowym pamiętaj, że zawsze kiedy tylko tego potrzebujesz możesz do nas zadzwonić lub napisać.

Twoje cele i potrzeby są niepowtarzalne, dlatego właśnie służymy Tobie pomocą i możesz zawsze liczyć na nasze wsparcie. Podróż do pożądanych rezulatatów zaczyna się od zbilansowanego odżywiania i aktywności fizycznej. Jednak z trwałymi wynikami kryje się Twoje poświęcenie i plan, kótry zapewnia Ci energię, koncentrację i kontrolę.

Całodobowy program Herbalife Nutrition pomoże Tobie osiągnąć optymalny poziom szećiu składników odzywczych, które są kluczem do Twojego sukcesu. Nasze rozwiązania oparte na najnowszych osiągnięciach naukowych, oferowane są wraz ze spersonalizowanym naszym wsparciem nas, Twojego Dystrybutora Herbalife.

Te sześć składników, jakie powinny znaleźć się w naszej codziennej diecie to:

  1. BIAŁKO

  2. WITAMINY I SKŁADNIKI MINERALNE

  3. ZDROWE TLUSZCZE

  4. BŁONNIK

  5. FITOSKŁADNIKI ODŻYWCZE

  6. NAWODNIENIE

 

Pamiętaj jak ważną rolę w Twoim codziennym odżywianiu odgrywa zbilansowane śniadanie!

To nie bez powodu najważniejszy posiłek dnia.

Daje nam energię na cały dzień i przyczynia się do zwiększenia koncentracji. Zwłaszcza osoby uprawiające regularnie sport, zarówno amatorsko, jak i zawodowo nie powinny o nim zapominać. Oczywiście zawodowi sportowcy wiedzą najlepiej co jeść, aby czerpać ze śniadania jak najwięcej korzyści. Pamiętaj! Śniadanie powinno dostarczać 15-25% całkowitej liczby kalorii spożytych w ciągu dnia. Jeżeli żyjesz w ciągłym biegu i nie masz czasu na przygotowanie tego najważniejszego posiłku sięgnij po zestaw śniadaniowy od Herbalife. Masz do wyboru zestaw z koktajlem Formuła 1 lub zestaw z super extra zastępującym posiłek batonem F1 express.

Jeżeli chcesz przeczytać więcej na temat zdrowego śniadania odsyłamy Cię do jednego z naszych wcześniejszych wpisów na blogu

Podczas swojego wystąpienia Pan Doktor Heber podkreślał również jak ważne jest prawidłowe nawodnienie organizmu.

Dorosłe kobiety powinny wypijać dziennie minimum 2litry płynów, a mężczyźni- 2,5 litra. Zapobiega to odwodnieniu organizmu i zapewnia wiele korzyści zdrowotnych.

Uczucie pragnienia, to sygnał, że potrzebujesz nawodnienia, ale gdy się pojawi jesteśmy już odwodnieni. Dlatego nie warto czekać, aż poczujemy się spragnieni. Powinniśmy przez cały dzień, regularnie popijać wodę, dopasowując jej ilość do okoliczności i indywidualnych potrzeb. Wszyscy niestety mamy z tym problem.

A czy wiesz, że zaledwie 2% strata wody odbija się niekorzystnie na naszym stanie zdrowia? Ten wpływ jest jeszcze silniejszy, gdy ćwiczysz, bo obniża jakość funkcjonowania i wydajności organizmu.

Picie wody to podstawowy sposób, by zminimalizować ryzyko odwodnienia. Jeśli nie lubisz czystej wody, możesz dodać do niej plasterek cytryny, pomarańczy, ogórka lub kilka listków mięty, by nadać jej subtelny posmak.

 

Masz problem ze spożyciem odpowiedniej ilości wody dziennie? A może wypróbujesz naszą herbatkę rozpuszczalną? Herbalife Nutrition ma w swojej ofercie herbatkę w 3 smakach do wyboru- brzoskwiniowymcytrynowym lub tradycyjnym. Herbatka rozpuszczalna zawiera kofeinę dzięki czemu będziesz mógł utrzymać i zwiększyć koncentrację oraz wesprzeć lepszą pracę umysłu. Jedna porcja produktu zawiera zaledwie 6 kcal i 85 mg kofeiny (równowartość jednej filiżanki kawy). Produkt można spożywać wraz ze śniadaniem, obiadem lub kolacją. Wystarczy wymieszać ½ łyżeczki (ok. 1,7 g) z 250 ml zimnej lub gorącej wody. Herbatka Rozpuszczalna Herbalife to napój ziołowy zawierający ekstrakty herbaciane (połączenie zielonej herbaty i orange pekoe), malwę, hibiskus i kardamon. Prócz tego, że przyczynia się do spożycia wody, jest niskokaloryczna, dostarcza kofeiny, co pomaga poczuć przypływ energii i rześkości umysłu, tak potrzebny rano. Dlatego też herbatka, poza koktajlem Formuła 1 i aloesem znajduje się w naszym zestawie śniadaniowym FIT BREAKFAST. Picie herbatki Herbalife w ciągu dnia będzie dobrym sposobem na to, aby uzupełnić płyny i wzmocnić głowę. Herbatka rozpuszczalna Herbalife to napój łączący w sobie starożytną mądrość i zdrowie ziół z nowoczesnością formuły, przyczyniając się jednocześnie do zachowania energii, witalności i dobrego samopoczucia każdego dnia. Na bazie swojej ulubionej Herbatki Rozpuszczalnej możesz przyrządzić mrożoną herbatę, urozmaicać jej smak różnymi dodatkami w postaci świeżych owoców i ziół.

 

Doskonałym sposobem na odpowiednie nawodnienie jest też napój aloesowy Pyszny i niskokaloryczny stanowi wspaniałą alternatywę dla wysokokalorycznych napojów słodzonych i pomoże Ci w osiągnięciu celu 2-2,5 litra wody dziennie. Ma orzeźwiający smak i naturalny skład. Dzięki temu może być stosowany przez wszystkich, w tym m.in. osoby na diecie oraz aktywne, uprawiające różne sporty. Doskonale nadaje się dla ludzi, którzy chcą poprawić smak pitej każdego dnia wody. Spożycie rekomendowanej, dziennej ilości płynów jest łatwiejsze, gdy można przygotować pyszny napój aloesowo-ziołowy Herbalife. Stanowi on świetną alternatywę dla słodzonych syropów i niezdrowych wód smakowych. To niskokaloryczna propozycja dla każdego, kto chce zadbać o właściwe nawodnienie swojego organizmu.

 

Pan dr Heber podczas nutriwebinaru wrócił też do kwestii chronodiety czyli dobowego rytmu organizmu. Kolejny raz podkreślamy jak ważne jest zsynchronizowanie diety z wewnętrznym zegarem. To kiedy jemy, jest równie ważne jak to, co jemy. Regularność, częstotliwość i pora posiłu wpływają na działanie naszego wewnętrznego zegara.

 

Wiele ważnych dla organizmu procesów fizjologicznych zachodzi w rytmie dobowym, czyli 24-godzinnym. Rytmem tym steruje nadrzędny zegar biologiczny oraz zegary peryferyjne, zlokalizowane w niemal wszystkich organach.

Współczesny tryb życia obfituje w czynniki, które mogą zaburzać synchronizację z naszym wewnętrznym zegarem. Mamy tutaj na myślu pracę na nocną zmianę, podróż do innej strefy czasowej tzw. jet lag, po powszechne jak np. ekspozycja na sztuczne światło do późnych godzin nocnych, niebieskie światło emitowane przez sprzęt elektroniczny i nieregularne pory posiłków.

Tematowi chronodiety poświęciliśmy jeden z naszych wpisów

 

Dla przypomnienia poniżej przedstawiamy małą ściągę 😊

Na koniec – ku inspiracji słowa Marka Hughes, założyciela i pierwszego dystrybutora Herbalife Nutrition

W kolejnym wpisie przypomnimy rolę białka i błonnika w naszej diecie na podstawie webinaru dr Hebera. Zapraszamy do lektury!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl