Kontakt telefoniczny Herbal-FIT

POMOGĘ CI OSIĄGNĄĆ TWOJE CELE!

Klienci Herbalife Nutrition mają większe szanse na osiągnięcie swoich celów dzięki odpowiednim produktom, relacji ze swoim Niezależnym Dystrybutorem Herbalife i przynależności do społeczności Herbalife.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne, spersonalizowane wsparcie w realizacji swoich celów, skontaktuj się ze mną.

Moje dane kontaktowe znajdziesz poniżej +48 691 659 220

Do usłyszenia! Romana Dąbrowska

FIIT-NS™ czyli składnik Phyto Complete

FIIT-NS™ czyli składnik Phyto Complete

Phyto Complete działa skutecznie, byś mógł stawić czoła wyzwaniom dnia. Starannie opracowana formuła z Fiit-NS™, naukowo przebadanym składnikiem, zapewnia wiele korzyści.

Bogate w fitoskładniki kapsułki zawierają naturalną kofeinę, witaminy C i B3, chrom i ekstrakty roślinne, między innymi z guarany, zielonej herbaty, grejpfrutów, winogron i czarnej marchwi. Witaminy B3 i C przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, natomiast chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Wesprzyj swoją codzienną rutynę i zredukuj obwod talii za pomocą Phyto Complete – produktu zakorzenionego w naturze i wspartego wiedzą naukową.

Fiit-NS™ to kompozycja polifenoli pozyskiwanych z owoców i warzyw. Badania wykazały, że może przyczynić się do zmniejszenia tkanki tłuszczowej w obrębie jamy brzusznej i obwodu talii oraz pozytywnie wpłynąć na jakość życia związaną ze zdrowiem (HRQOL).

 

 

 

Kompozycja polifenoli, zastosowana w Fiit-NS™, została naukowo przebadana.

Zawiera ekstrakty roślinne z zielonej herbaty, grejpfrutów, winogron, czarnej marchwi i guarany z witaminą B3 i kofeiną. Witamina B3 wspomaga metabolizm energetyczny, jednocześnie zmniejszając uczucie zmęczenia i znużenia, co - w połączeniu z redukcją obwodu talii i tłuszczu wisceralnego - może pomóc poczuć się lepiej i zdrowiej.

Fizjologiczne działanie Fiit-NS™ poddano badaniom klinicznym (1,2), uzyskując pozytywne wyniki. 

Skuteczność Fiit-NS™ w poprawie parametrów metabolizmu i jakości życia związanej ze zdrowiem została oceniona w dwóch oddzielnych badaniach klinicznych, w których uczestnikom z nadwagą i otyłością podawano dwa razy dziennie wraz ze śniadaniem i obiadem 450 mg Fiit-NS™ lub placebo (1,2). Uczestnikom zalecono przestrzeganie standardowej diety oraz 30 minut aktywności fizycznej tygodniowo (1,2).

Badania wykazały, że Fiit-NS™ pomaga uzyskać następujące korzyści zdrowotne w trzech różnych kategoriach:

 1. Redukcja tłuszczu wisceralnego i obwodu talii

Przyjmowanie 900 mg Fiit-NS™ dziennie przez 16 tygodni spowodowało zmniejszenie obwodu talii (-1,1 cm) i tkanki tłuszczowej w jamie brzusznej (-1,0 kg) (2).  Przestrzeganie bardziej aktywnego stylu życia, zgłaszane po zastosowaniu Fiit-NS™, może również pozytywnie przyczyniać się do poprawy parametrów organizmu.

Obwód talii jest jednym z głównych i łatwych do zmierzenia czynników wskazujących na stan zdrowia metabolicznego. Wyniki badań naukowych sugerują, że regularne przyjmowanie Fiit-NS™ nie tylko poprawiło skład ciała, ale miało również pozytywny wpływ na czynniki ryzyka metabolicznego (2).

 1. Witalność 

Przestrzeganie bardziej aktywnego stylu życia, zgłaszane po zastosowaniu Fiit-NS™, może również pozytywnie wpływać na jakość życia w kontekście zdrowia i samopoczucia, między innymi funkcje fizyczne i witalność. 

Poprawa funkcjonowania fizycznego i witalności zostały zgłoszone jako największe korzyści zdrowotne, związane z jakością życia, zaobserwowane po zastosowaniu Fiit-NS™ (2). 

Poprawę jakości życia związanej ze zdrowiem oceniono za pomocą ankiety Short-Form (SF-36) jako standardowego pomiaru.

 1. Energia

Witamina B3, zawarta w Fiit-NS™, współdziała z różnymi polifenolami i kofeiną, by wspomagać metabolizm energetyczny, jednocześnie zmniejszając uczucie zmęczenia i znużenia, co - w połączeniu z redukcją obwodu talii i tłuszczu wisceralnego - może pomóc poczuć się lepiej i zdrowiej (1,2).

Wyżej wymienione wyniki badań wskazują na korzyści zdrowotne Fiit-NS™, zaobserwowane u osób z nadwagą i otyłością (BMI 25+), oraz poprawę odnotowaną po 12 i/lub 16 tygodniach przyjmowania 900 mg Fiit-NS™ dziennie (1,2).


Phyto Complete działa skutecznie, byś mógł stawić czoła wyzwaniom dnia. Starannie opracowana formuła z Fiit-NS™, naukowo przebadanym składnikiem, zapewnia wiele korzyści.

Bogate w fitoskładniki kapsułki zawierają naturalną kofeinę, witaminy C i B3, chrom i ekstrakty roślinne, między innymi z guarany, zielonej herbaty, grejpfrutów, winogron i czarnej marchwi. Witaminy B3 i C przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, natomiast chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

 

 

Kluczowe zalety pigułce:

 • Formuła z Fiit-NS™, naukowo przebadanym składnikiem

 • Fiit-NS™ zawiera połączenie witaminy B3 z fitoskładnikami z ekstraktów roślinnych, między innymi z guarany, zielonej herbaty, grejpfrutów, winogron i czarnej marchwi.

 • Zawiera naturalną kofeinę pochodzącą z guarany.

 • Zawiera chrom, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych i pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

 • Zawiera witaminy C i B3 (niacynę) przyczyniające się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

 • Odpowiedni dla wegan.

 • Bezglutenowy.

 

 

 

Naturalne związki roślinne zawarte w Fiit-NS™ można uznać za element szerszej strategii odżywiania, która pomaga kontrolować warunki życia związane z nadwagą i otyłością. Jakość życia w kontekście zdrowia to kwestia tego, jak zdrowie może wpływać na zdolność danej osoby do wykonywania codziennych czynności, a także na jej samopoczucie fizyczne, psychiczne i społeczne. Wpływ ten oszacowano za pomocą zweryfikowanej ankiety dotyczącej zdrowia.

 

 

BIBLIOGRAFIA

 1. Cases, J., et al., Regular consumption of Fiit-ns, a polyphenol extract from fruit and vegetables frequently consumed within the Mediterranean diet, improves metabolic ageing of obese volunteers: a randomized, double-blind, parallel trial. Int J Food Sci Nutr, 2015. 66(1): p. 120-5.

 2. Romain, C., et al., Sixteen Weeks of Supplementation with a Nutritional Quantity of a Diversity of Polyphenols from Foodstuff Extracts Improves the Health-Related Quality of Life of Overweight and Obese Volunteers: A Randomized, Double-Blind, Parallel Clinical Trial. Nutrients, 2021. 13(2).


Wpis powstał na podstawie artykułu dostępnego na stronie https://www.herbalife.pl/skladniki/fiit-ns/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl