Kontakt telefoniczny Herbal-FIT

POMOGĘ CI OSIĄGNĄĆ TWOJE CELE!

Klienci Herbalife Nutrition mają większe szanse na osiągnięcie swoich celów dzięki odpowiednim produktom, relacji ze swoim Niezależnym Dystrybutorem Herbalife i przynależności do społeczności Herbalife.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne, spersonalizowane wsparcie w realizacji swoich celów, skontaktuj się ze mną.

Moje dane kontaktowe znajdziesz poniżej +48 691 659 220

Do usłyszenia! Romana Dąbrowska

JEDZ DOBRZE. ŚPIJ LEPIEJ. NASZE PORADY NA ZDROWY SEN

JEDZ DOBRZE. ŚPIJ LEPIEJ. NASZE PORADY NA ZDROWY SEN

Jest to działanie dokładnie przeciwne do tego co powinniśmy robić. A czy jesteśmy świadomi, jak określone rodzaje jedzenia wpływają na nasz sen? Zastanówmy się czy nie bywało czasami tak, że po rodzinnej uroczystości, gdzie zjadaliśmy różne potrawy, niekiedy tłustsze niż jadamy na co dzień, i w ilościach na pewno większych niż zjadamy każdego dnia, nie mogliśmy spać?

Potrawy bogate w białko stymulują produkcję substancji w mózgu, które utrzymują nas w stanie czujności, a duże posiłki zjadane tuż przed snem mogą prowadzić do niestrawności i zgagi - co prowadzi do bezsennej nocy.

Posiłki o niskiej zawartości tłuszczu i wysokiej zawartości węglowodanów są trawione znacznie szybciej i powodują wydzielanie w mózgu innych substancji - tych, które pomagają nam się zrelaksować i wspierają sen.

Podczas snu Twój mózg naprawia uszkodzenia, porządkuje i zapamiętuje nowe informacje, a niekiedy nawet rozwiązuje problemu, z którymi nie radzisz sobie na jawie. Dlatego tak ważne dla naszego zdrowia i samopoczucia są dobrze przespane noce.

To właśnie sen, na równi ze zdrowym odżywianiem i sportem, pozwala zachować nam zdrowie — zarówno psychiczne, jak i fizyczne.

A zatem najlepszym rozwiązaniem jest spożycie wysokobiałkowego śniadania i obiadu. W ten sposób utrzymasz swoją uwagę i czujność przez cały dzień. Masz problem ze skomponowaniem zdrowego śniadania? Sięgnij po zestaw od Herbalife. Poczytaj jakie są powody, aby zacząć dzień od dobrze skomponowanego posiłku. Zastąp kawę i ciastko zbilansowanym śniadaniem.

Jeżeli należysz do większości ludzi, dla których kofeina działaj jako stymulant, to unikaj picia kawy późnym popołudniem. Kofeina i alkohol mogą zaburzyć naturalny cykl snu. Zapewne zaśniesz, ale płycej, nie odpoczniesz, bedziesz się budzić w ciągu nocy, a rano wstaniesz zmęczony. Dodatkowo istnieje spora szansa, że w nocy będziesz musiał odwiedzić toaletę, co przerwie Twój sen. Pamiętaj, że kofeina i alkohol działają moczopędnie. Zadbaj o odżywianie serca w trakcie snu. Wypróbuj Niteworks od Herbalife Nutrition, który jest suplementem wspierającym serce w trakcie snu. Zawiera L-arginine, L-cytruline i kwas foliowy oraz witaminy C i E. Niteworks ® jest suplementem diety, który daje oparcie Twojemu sercu w czasie snu. Posiada balsam cytrynowy i zawiera L-argininę, L-cytrulinę, kwas foliowy i witaminy C i E. Przeznaczony jest szczególnie dla osób po 30 roku życia.

Jak zadbać o higienę snu?

1. Nie spędzaj czasu w ciągu dnia w łóżku.

2. Usuń z sypialni źródła światła - np. telefon komórkowy, tablet.

3. Zmęcz się fizycznie - ale nie przed samym pójściem spać.

4. Unikaj napojów pobudzających - także alkoholu. Może ułatwi on zaśnięcie, ale spłyci sen i nie będzie to regenerujący odpoczynek.

5. Ciepły prysznic nie ułatwi zaśnięcia - nie bierz gorących kąpieli na noc.

6. Nie jedz tuż przed pójściem spać. Zjedz lekką kolację. Skup się na sałacie, warzywach, produktach pełnoziarnistych.

7. Unikaj drzemek w ciągu dnia. Zwłaszcza tych, po godzinie 16stej.

 

Nie jesteś typowym skowronkiem, a każdego poranka ciężko Ci się rozbudzić? Wprowadź do swojej rutyny 10-minutową gimnastykę zaraz po wstaniu.

 

✔ Twoje samopoczucie wyraźnie się poprawi,

✔ Będziesz mieć więcej energii,

✔ Zmniejszą się, a nawet znikną całkowicie drobne dolegliwości bólowe,

✔ Ciało stanie się bardziej elastyczne a odczucie sztywności zacznie znikać,

✔ Poprawi się efektywność pracy w ciągu dnia,

✔ Zachowasz zdrowie i witalność przez długi czas.

Dobrze przespanych i spokojnych nocy życzy Twój Niezależny Dytrybutor Herbalife Romana i Marek Dąbrowscy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl