Kontakt telefoniczny Herbal-FIT

POMOGĘ CI OSIĄGNĄĆ TWOJE CELE!

Klienci Herbalife Nutrition mają większe szanse na osiągnięcie swoich celów dzięki odpowiednim produktom, relacji ze swoim Niezależnym Dystrybutorem Herbalife i przynależności do społeczności Herbalife.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne, spersonalizowane wsparcie w realizacji swoich celów, skontaktuj się ze mną.

Moje dane kontaktowe znajdziesz poniżej +48 691 659 220

Do usłyszenia! Romana Dąbrowska

Poznaj 7 powodów, dla których warto zacząć dzień od zdrowego śniadania

Poznaj 7 powodów, dla których warto zacząć dzień od zdrowego śniadania

Śniadanie to nie bez powodu najważniejszy posiłek dnia, dlatego też NIE ZAPOMINAJ O NIM!

Daje nam energię na cały dzień i przyczynia się do zwiększenia koncentracji. Zwłaszcza osoby uprawiające regularnie sport, zarówno amatorsko, jak i zawodowo nie powinny o nim zapominać. Oczywiście zawodowi sportowcy wiedzą najlepiej co jeść, aby czerpać ze śniadania jak najwięcej korzyści.

Pamiętaj! Śniadanie powinno dostarczać 15-25% całkowitej liczby kalorii spożytych w ciągu dnia

Zakres ten zależy od wieku, płci i trybu życia. Naukowcy udowodnili, że osoby spożywające śniadanie wykazują mniej zachować szkodzących zdrowiu i generalnie odżywiają się zdrowiej.

Chcesz być w tej grupie? JEDZ ŚNIADANIE

Postaw na produkty wysokobiałkowe, co wiąże się z lepszą kontrolą apetytu i mniejszą ochotą na jedzenie w skali całego dnia. Wysokobiałkowe śniadanie wiąże się ze stabilniejszym poziomem cukru we krwi. Pamiętaj też o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Kawa i herbata zawierają kofeinę, która też działa odwadniająco. Najlepszym wyborem będzie woda. Jeżeli należysz do osób, które nie przepadają za wodą, dorzuć do niej plasterek cytryny, pomarańczy, ogórka czy kilka listków mięty, by dodać jej smak. Możesz też sięgnąć po napój aloesowy Herbalife. Świeżo wyciskane soki warzywne czy owocowe też pomagają utrzymać właściwy poziom nawodnienia, ale należy zwracać uwagę na ilość cukru. Zwłaszcza te owocowe będą zawierały go sporo. Najlepiej wybierać warzywa czy owoce zawierające w sobie dużo wody. Jeśli nie potrafimy zrezygnować z herbaty, wybierajmy owocowe lub sięgnij po napój rozpuszczalny Herbalife Nutrition w ulubionym smaku.

Co nam daje zjedzenie śniadania? Przeczytaj koniecznie te 7 magicznych punktów

1. Ochrona zdrowia, dzięki niezbędnym składnikom odżywczym

Zdrowe śniadanie dodaje energii, błonnika, witamin i składników mineralnych. Masz problem ze zbilansowanym śniadaniem? Sięgnij po nasz zestaw: Herbalife Fit Breakfast! Twój organizm potrzebuje składników odżywczych, by prawidłowo funkcjonować. Dostarczanie ich w odpowiedniej ilości jest niezbędne do zbilansowanego odżywiania, które zapewnia energię do codziennych zajęć i pomaga prowadzić zdrowy, aktywny styl życia. Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, ale czasami rano nie mamy czasu na przyrządzenie go w taki sposób, by było zbilansowane pod względem wartości odżywczych. Po nocnym odpoczynku organizm domaga się jedzenia. Właśnie dlatego śniadanie jest takie ważne:

  • uruchamia metabolizm,
  • dostarcza energii,
  • pobudza do działania.

Większość z nas aspiruje do prowadzenia zdrowego stylu życia. Naprawdę możemy go osiągnąć, jeśli zdecydujemy się na stopniowe, długotrwałe zmiany w swoim trybie życia. Z naszym zestawem śniadaniowym szybko przyrządzisz Zdrowe Śniadanie Herbalife: pyszne i pełne niezbędnych składników odżywczych, które stanowi pożywną alternatywę dla żyjących w ciągłym biegu.

2. Utrzymanie wagi pod kontrolą

Niepełnowartościowe śniadanie lub(o zgrozo!) jego brak zwiększają ryzyko sięgania w ciągu dnia po cokolwiek…niekoniecznie zdrowego. A wieczorem nadrobisz brak śniadania…Prawda? Przerwij to błędne koło i zjedz śniadanie.

3. Zachowanie masy mięśniowej

Białko jest niezbędne do budowania i utrzymania masy mięśniowej. Dlatego też tak ważne jest, abyśmy każdego dnia, już od poranka dostarczali go organizmowi w odpowiednich ilościach. Potrzebujesz więcej białka? Sięgnij po produkty Herbalife.

4. Zdrowa skóra

Podstawą zdrowego wyglądu skóry jest właściwe odżywianie jej od wewnątrz. Nawodnienie plus wysokobiałkowe śniadanie to podstawa.

5. Stymulacja metabolizmu

Jedzenie śniadania pomaga zbilansować poziom energii i umożliwia organizmowi efektywniejsze wykorzystanie kalorii.

6. Zasilanie mózgu

Koncentracja, wydajność umysłowa i nastrój zależą od tego co zjesz na śniadanie. TAK, TAK!

7. Więcej energii!

Śniadanie pomaga odbudować zapasy energii, zużyte nocą do regeneracji organizmu. Ty śpisz, ale organizm pracuje. Dlatego rano trzeba dostarczyć mu paliwa i zjeść zdrowe śniadanie.

Wiele radości i dużo zdrowia życzą
Romana i Marek Dąbrowscy
Twój Partner Herbalife

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl