Kontakt telefoniczny Herbal-FIT

POMOGĘ CI OSIĄGNĄĆ TWOJE CELE!

Klienci Herbalife Nutrition mają większe szanse na osiągnięcie swoich celów dzięki odpowiednim produktom, relacji ze swoim Niezależnym Dystrybutorem Herbalife i przynależności do społeczności Herbalife.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne, spersonalizowane wsparcie w realizacji swoich celów, skontaktuj się ze mną.

Moje dane kontaktowe znajdziesz poniżej +48 691 659 220

Do usłyszenia! Romana Dąbrowska

Tajemniczy składnik Collagen Skin Booster – VERISOL®P

Tajemniczy składnik Collagen Skin Booster – VERISOL®P

 Zacznijmy od kilku faktów jaką funkcję pełni w naszym organizmie kolagen?

Podstawową funkcją kolagenu jest funkcja strukturalna, czyli zachowanie integralności tkanek i narządów. Ponadto, wpływa on na jakość i nawilżenie skóry, procesy ochronne i naprawcze w tkance chrzęstnej, odpowiada za zachowanie elastyczności naszych naczyń krwionośnych. Kolagen bierze udział w podstawowych funkcjach życiowych niemal wszystkich układów i narządów. 

Ten składnik pełni ważną funkcję w układzie odpornościowym człowieka. Odgrywa kluczową rolę u sportowców, gdyż wpływa na budowę i utrzymanie masy mięśniowej, a także zmniejsza ryzyko kontuzji. Liczne badania potwierdziły, że codzienne przyjmowanie kolagenu znacznie obniża ryzyko choroby zwyrodnieniowej stawów, chondromalacji rzepki, uszkodzeń więzadłowych, a nawet chorób reumatycznych, których przedstawicielem jest RZS (reumatoidalne zapalenie stawów). Czyli nie mówimy tutaj tylko o kwestiach estetyki czyli braku zmarszczek.

Stosowane preparaty kolagenowe pomagają w spowalnianiu procesów starzenia się skóry, opóźniając proces tworzenia się zmarszczek, poza tym zapobiegają suchości skóry. Kolejną ważną właściwością kolagenu jest poprawa wchłaniania składników mineralnych, co zwiększa gęstość kości.

Objawy niedoboru kolagenu to zmarszczki mimiczne w okolicach oczu, łamliwe paznokcie i wiotkie włosy, ból stawów, ścięgien, mięśni i wiązadeł, a także kontuzje i wolniejsza rekonwalescencja. Brak kolagenu w organizmie to też niestrawność, zmęczenie, a nawet problemy z układem krążenia.

Duży wpływ na poziom kolagenu w naszym organiźmie mogą mieć czynniki endogenne i środowiskowe, takie jak starzenie się, promieniowanie UV, zanieczyszczenie, palenie czy złe odżywianie.

Ostatnio peptydy kolagenowe zyskały reputację dzięki ich zdolności do pozytywnego wpływu na metabolizm ludzkiego kolagenu.

Zmniejsz zmarszczki wokół oczu i popraw elastyczność skóry dzięki VERISOL®P zawartym w Collagen Skin Booster od Herbalife Nutrition https://herbal-fit.pl/collagen-skin-booster-o-smaku-truskawkowo-cytrynowym

 • czysta etykieta
 • wysokostrawna żywność
 • białko niealergizujące
 • dowody naukowe

 

Tajemniczy składnik Collagen Skin Booster – VERISOL®P

Co to jest VERISOL®P?

VERISOL®P składa się z czystych, naturalnych peptydów kolagenowych, które zostały specjalnie opracowane i naukowo udowodnione, że zapewniają najwyższą możliwą skuteczność w ludzkiej skórze, a wyniki pojawiają się już po 4 tygodniach (14,16). Peptydy kolagenowe działają poprzez stymulację metabolizmu naszej skóry od wewnątrz. Konsumenci, którzy spożywają VERISOL®P, mogą doświadczyć zauważalnie gładszej skóry z redukcją głębokości zmarszczek oczu i poprawą elastyczności skóry.I nne pozytywne efekty VERISOL®P obejmują poprawę struktury powierzchni skóry, redukcję cellulite i szybszy wzrost paznokci.

Regularnie przyjmowane peptydy kolagenowe VERISOL®P mogą w widoczny sposób zmniejszyć głębokość zmarszczek oczu i poprawić elastyczność skóry, gdy skóra zaczyna nabierać napięcia i jędrności. Tego efektu nie da się osiągnąć żadnym produktem do pielęgnacji skóry miejscowo, ponieważ docierają one jedynie do zewnętrznych warstw skóry – nawet najdroższe kremy do twarzy działają krótkotrwale.

Jakie znamy typy kolagenu?

Istnieją 3 główne typy kolagenu: I, II i III.Kolagen I i III to główne typy kolagenu występujące w skórze.1 Kolagen II to przede wszystkim podstawa chrząstki, która ułatwia poruszanie stawami. VERISOL®P pochodzi z peptydów otrzymanych z kolagenu typu I i III.

Korzyści:

Niektóre z kluczowych korzyści zauważonych po 4 tygodniach stosowania VERISOL®P to:

 • Poprawa elastyczności skóry
 • Redukcja zmarszczek
 • Opóźnienia w widocznych oznakach starzenia się skóry
 • Redukcja widocznych oznak cellulitu po 3 miesiącach

Jak to działa?

Jak peptydom kolagenowym udaje się osiągnąć wszystkie powyższe? Aby lepiej zrozumieć kolagen i jak możemy czerpać z niego korzyści, musimy przyjrzeć się mu pod mikroskopem jako cząsteczką.

Kolagen naturalny składa się z łańcuchów, z których każdy zawiera około 1000 aminokwasów. Te łańcuchy owijają się wokół siebie jak spirala, tworząc potrójną helisę. Ta solidna struktura sprawia, że kolagen jest silnym, bezpiecznym i elastycznym białkiem.

Nasz organizm w naturalny sposób produkuje kolagen, ale z biegiem czasu nasz metabolizm staje się zmęczony, a produkcja kolagenu zaczyna zwalniać. Kiedy myślimy o starzeniu się skóry, wielu z nas myśli, że dzieje się to później w życiu. Jednak proces ten zaczyna się znacznie wcześniej, niż nam się wydaje i jest dobrze ugruntowany w latach dwudziestych.

Po 45 roku życia te zmiany na naszej skórze nabierają tempa. Badanie wykazało, że w ciągu pierwszych 15-18 lat po menopauzie kolagen w skórze zaczyna spadać o 2,1% rocznie, podczas gdy grubość naszej skóry może się zmniejszać średnio o 1,13% rocznie.

Starzenie się skóry na naszych twarzach jest spowodowane zmniejszeniem elastyczności skóry. Uważa się, że elastyczność skóry spada o 0,55% rocznie w latach pięćdziesiątych trzydziestych, co skutkuje pogorszeniem jakości naszej skóry i wzrostem zmarszczek.

Naukowo udowodnione działanie!

 • Liczne badania kliniczne badano potencjał of VERISOL®P
 • Podwójnie ślepe, randomizowane, kontrolowane placebo badania (od 2011 do 2015), w których łącznie 288 uczestników badało korzyści suplementacji VERISOL®P na skórę.

 1. Badanie: większa elastyczność skóry

Badanie przeprowadzone na 69 kobietach w wieku od 35 do 55 lat wykazało, że VERISOL®P prowadzi do znacznie większej elastyczności skóry w porównaniu do leczenia placebo. Efekt ten można było zmierzyć już po 4 tygodniach kuracji i utrzymywał się po 8 tygodniach suplementacji VERISOL®P. Kolejne 4 tygodnie po ostatnim przyjęciu produktu grupa VERISOL®P nadal wykazywała wyższy poziom elastyczności skóry w porównaniu z grupą placebo.

Proksch i in. (2014) Doustna suplementacja specyficznych peptydów kolagenowych ma korzystny wpływ na fizjologię skóry człowieka: badanie z podwójnie ślepą próbą, kontrolowane placebo. Skin Pharmacol Physiol, 27: 47–55.

 1. Badanie: redukcja zmarszczek

Doustne podawanie VERISOL®P (2,5 g / dzień) znacznie redukuje zmarszczki już po 4 tygodniach i prowadzi do znacznie większego tworzenia się prokolagenu w skórze.

Proksch i in. (2014). Doustne spożycie specyficznych bioaktywnych peptydów kolagenowych zmniejsza zmarszczki skóry i zwiększa gęstość skóry

 1. Badanie: poprawiona struktura powierzchni skóry i zredukowany cellulit

Suplementacja VERISOL®P korzystnie wpływa na macierz zewnątrzkomórkową skóry i może pomóc w redukcji cellulitu. W przeciwieństwie do obecnych suplementów na cellulit, które zajmują się głównie problemami związanymi z nadmiernym tłuszczem lub mikrokrążeniem / drenażem, VERISOL®P bezpośrednio stymuluje tworzenie macierzy zewnątrzkomórkowej w skórze.

Schunck i in. (2015). Suplementacja diety specyficznymi peptydami kolagenowymi ma korzystny wpływ na morfologię cellulitu zależny od wskaźnika masy ciała. J Med Food, 18: 1340–1348.

Wpis powstał na podstawie artykułu dostępnego na stronie https://www.herbalife.com/pl-pl/zasoby-wellness/zaplecze-naukowe/verisolp  

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl