Kontakt telefoniczny Herbal-FIT

POMOGĘ CI OSIĄGNĄĆ TWOJE CELE!

Klienci Herbalife Nutrition mają większe szanse na osiągnięcie swoich celów dzięki odpowiednim produktom, relacji ze swoim Niezależnym Dystrybutorem Herbalife i przynależności do społeczności Herbalife.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne, spersonalizowane wsparcie w realizacji swoich celów, skontaktuj się ze mną.

Moje dane kontaktowe znajdziesz poniżej +48 691 659 220

Do usłyszenia! Romana Dąbrowska

ŻEGNAJ ZIMO! WITAJ WIOSNO!

ŻEGNAJ ZIMO! WITAJ WIOSNO!

Czy dotrzymujesz noworocznych postanowień, czy w okresie przesilenia tracisz już motywację? Nie martw się, jeśli potrzebujesz wsparcia wiemy jak pomóc Tobie osiągnąć cele i wesprzeć Cię na duchu.

OSIĄGNIJ CEL i UTRZYMAJ EFEKTY!

Przez cały rok podążaj do celu i utrzymuj to, co już osiągnąłeś. Jak co roku na początku stycznia ludzie na całym świecie podejmują noworoczne postanowienia, zmotywowani do wprowadzenia zmian w swoim życiu. Niestety większość z nas, już po krótkim czasie poddaje się i wraca do poprzednich nawyków, w tym do niekoniecznie zdrowych nawyków żywieniowych. Czy Ty też tak masz? Tracimy z oczu to, co staramy się osiągnąć, nasz cel. Znajdujemy różnego rodzaju wymówki. A może tym razem sprawisz, że będzie inaczej? Dowiedziono, że mamy większą szansę na dotrzymanie noworocznych postanowień jeżeli tylko ktoś nas wspiera. Może połączysz siły z przyjaciółmi? Rodziną? Będziecie wspierać się nawzajem, gdy Wasza motywacja osłabnie. Wiosna to wspaniały czas aby zacząć ciągle odkładaną aktywność fizyczną. Czy wiesz, że dieta to 80% sukcesu, a pozostałe 20% to ruch?

Nasze ciało i nasz umysł kocha ruch. Spróbuj poszukać aktywności odpowiedniej dla siebie. Może to długie, szybkie spacery? Może nordic walking? Bieganie? Te czynności możesz robić o dowolnej porze dnia, w towarzystwie przyjaciółki lub sąsiada.

Pamiętaj też o naszym wsparciu - Twój Partner Herbalife zawsze chętnie służy Tobie pomocą.

My też kiedyś tak jak Ty zaczynaliśmy swoją przygodę zarówno z produktami Herbalife, jak i z aktywnością fizyczną. Wiele lat twierdziliśmy, że bieganie to nie dla nas, męczące i nudne. A teraz? Teraz kochamy uczucie jakie towarzyszy nam w trakcie i po. Bieganie w wiosennych promieniach słońca i satysfakcja tuż po- to jest to, co nas nakręca i dodaje energii.

Już myślami wskakujemy na rower i jedziemy przez las, wdychając świeże, wiosenne powietrze. Czy Ty też kochasz tą wolność i wiatr we włosach? Rowerem dojedziesz w wiele miejsc niedostępnych dla samochodu. Śpiew ptaków, pikniki po drodze, wspólne wycieczki…

Wybierz rodzaj ćwiczeń, który sprawia Tobie przyjemność. Nagradzaj się za każdy drobny sukces. Ciesz się nim. Ustaw realistyczne cele i plan, który pozwoli osiągnąć je w zdrowy sposób. Powinniśmy dbać, aby przynajmniej co drugi dzień w naszym napiętym harmonogramie znalazł się czas na ruch.

Kiedy zaczynasz ćwiczyć i zwracać uwagę na dietę tracisz tkankę tłuszczową i nabierasz mięśni. Kilogram tkanki tłuszczowej waży tyle samo co kilogram mięśni, ale pamiętajmy, że tkanka tłuszczowa zajmuje w ciele inną ilość miejsca, niż tkanka mięśniowa, która jest bardziej zwarta. Dlatego też Twoja waga może nawet wzrosnąć, ponieważ zastępujesz mięśniami utracone kilogramy tłuszczu. A to wszystko dla Twojego zdrowia i lepszego samopoczucia! Jeżeli regularnie jeździsz na rowerze, biegasz czy praktykujesz jogę, nie wpadaj w panikę na widok liczby na wyświetlaczu czy obliczając wskaźnik masy ciała BMI. Dopóki spożywasz zbilansowane, pożywne dla Twojego organizmu posiłki, regularnie ćwiczysz, stosunek mięśni do tkanki tłuszczowej powinien się poprawiać. Dbanie o zdrowie i zmiana stylu życia pozytywnie wpłynie na Twój organizm i Twoje samopoczucie.

Pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu! Nam przy aktywności fizycznej towarzyszą produkty Herbalife, stworzone specjalnie z myślą o prawidłowym nawodnieniu. Czy wiesz, że ambasadorem CR7 jest sam Cristiano Ronaldo. CR7 Drive jest napojem dla utrzymywania wydajnego wysiłku podczas dłuższych ćwiczeń fizycznych, idealny do spożywania w trakcie  ćwiczeń lub uprawiania sportu. To węglowodanowo-elektrolitowa formuła o udowodnionym działaniu zwiększającym absorpcję wody w trakcie aktywności fizycznej i pomagającym utrzymać wydajność wysiłku. CR7 Drive dodatkowo zawiera witaminę B12, która pomaga utrzymać energię metabolizmu, jak i normalne funkcjonowanie systemu immunologicznego.

Ponadto możesz korzystać z całej gamy produktów Herbalife Nutrition stworzonych z myślą o osobach aktywnych fizycznie.

Koktajl Formuła 1 Sport to zbilansowane węglowodany, białka, witaminy i minerały, które stanowią solidne podstawy odżywcze potrzebne do wysiłku fizycznego, a jednocześnie są dostarczone w sposób wygodny do spożycia.

Herbalife 24 Rebuild Endurance o smaku waniliowym zapewnia regenerację po intensywnym treningu aerobowym, która wymaga zarówno uzupełnienia glikogenu i odbudowy mięśni. Rebuild Endurance zawiera opracowaną mieszankę węglowodanów, aby szybko rozpocząć uzupełnianie glikogenu. Wybrane połączenie białka mleka, glutaminy i L-karnityny pomaga w regeneracji  mięśni oraz wspiera układ odpornościowy. Szybko przetwarzane białka serwatki i wolniej uwalniane białka kazeiny dają szybki i trwały proces budowy mięśni.

Herbalife 24 Rebuild Strength o smaku czekoladowym wpiera budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej dzięki zawartości 25 g wysokiej jakości białka mleka  w jednej porcji. Specjalnie wyselekcjonowana mieszanka białek mleka tworzy szybki i trwały proces budowy mięśni. Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) wspierają metabolizm mięśni po treningu siłowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.
Twój Partner Herbalife Romana i Marek Dąbrowscy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl