Kontakt telefoniczny Herbal-FIT

POMOGĘ CI OSIĄGNĄĆ TWOJE CELE!

Klienci Herbalife Nutrition mają większe szanse na osiągnięcie swoich celów dzięki odpowiednim produktom, relacji ze swoim Niezależnym Dystrybutorem Herbalife i przynależności do społeczności Herbalife.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne, spersonalizowane wsparcie w realizacji swoich celów, skontaktuj się ze mną.

Moje dane kontaktowe znajdziesz poniżej +48 691 659 220

Do usłyszenia! Romana Dąbrowska

Zadajmy sobie pytanie - czy otyłość jest chorobą?

Zadajmy sobie pytanie - czy otyłość jest chorobą?

Przyjrzyjmy się dzisiaj bliżej naszemu odżywianiu.

Na początku zadajmy sobie pytanie jaki wpływ mamy na swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Odpowiedź brzmi: DUŻY.

Tak. To my wybieramy jakie produkty trafią do naszego żołądka każdego dnia. Tak, to my decydujemy czy chcemy czuć się dobrze. Tak to my jesteśmy kowalem swojego losu. I tak, niektórzy jedzą co popadnie i są szczupli, a inni żyją powietrzem i dalej mają brzuszki.

Podejmij decyzję, już dzisiaj, że zaczniesz baczniej przyglądać się temu co ląduje na Twoim talerzu! Zobacz poniżej jaki schemat żywienia proponują naukowcy Herbalife Nutrition. Dziennie powinniśmy spożywać 30% tłuszczy, 30% białka i 40% węglowodanów. A czy nie jest czasami tak, że węglowodany przeważają w naszej diecie? Ponadto dziennie powinniśmy spożywać 25 g błonnika, kwasy omega - 3 i mniej tłuszczów nasyconych.

Często w rozmowach telefonicznych pytacie dlaczego należy uzupełnić koktajle Herbalife produktem z błonnikiem? Błonnik daje uczucie sytości, poprawia trawienie i dba o nasze jelita. A jelita to drugi mózg.

Zalecana dzienna dawka błonnika dla osób dorosłych wynosi 25g.

Niestety zazwyczaj w naszej diecie mamy niedobór błonnika. Jeżeli obecnie nie spożywasz zalecanej ilości błonnika zalecamy stopniowe zwiększanie jego ilości w codziennej diecie. Nagły wzrost może skutkować dolegliwościami brzusznymi, pojawieniem się nieprzyjemnych gazów. Dlatego daj sobie czas, nie spiesz się, daj swojemu organizmowi czas na adaptację. Pamiętaj o dziennym zapotrzebowaniu na płyny, spożywaj minimum 2 litry wody dziennie. Błonnik kocha wodę 😊

Zwiększ dzienne spożycie błonnika i wspomóż prawidłowe trawienie dzięki stosowaniu Napoju Błonnikowego Herbalife Nutrition! Możesz go przyrządzić z wodą lub dodać do ulubionego Koktajlu Formuła 1.

Napój błonnikowy to:

👉 5 g błonnika w każdej porcji,
👉 6 naturalnych źródeł błonnika,
👉 18 kcal/porcja,
👉 zero cukru,
👉 bez sztucznych słodzików,
👉 zawiera oba rodzaje błonnika: rozpuszczalny i nierozpuszczalny.

 

Liczne badania wykazują, że mieszkańcy wielu krajów części zachodniej przyjmują za mało kwasów OMEGA-3. W związku z tym ich suplementacja jest idealnym rozwiązaniem. Zażywanie już jednej kapsułki Herbalifeline Max od Herbalife Nutrition zapewni Tobie optymalny poziom 250 mg DHA i EPA, tak potrzebne organizmowi na co dzień. Herbalifeline® Max jest to suplement diety, który zawiera kwasy tłuszczowe OMEGA-3 EPA I DHA. To świetny wybór, aby uzupełnić dietę, jeżeli masz problem z regularnym dostarczaniem nienasyconych tłuszczów wraz z codziennym pożywieniem. Kwasy tłuszczowe zawarte w kapsułkach wspierają pracę serca i pomagają w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi i poziomu trójglicerydów. DHA wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mózgu i wzroku.
Olej rybi uzyskiwany jest w różnorodny sposób i certyfikowany jest przez zgrupowanie Friend of the Sea. Brak rybiego posmaku zapewniają olejki eteryczne z tymianku i mięty pieprzowej. Produkt jest właściwy dla wegetarian.

 

Naszą codzienną dietę powinniśmy uzupełnić o nawodnienie, ćwiczenia i odpoczynek

O nawodnieniu możecie szczegółowo poczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów.

Natomiast temat aktywności fizycznej poruszaliśmy już wielokrotnie. TAK, jest ona niezwykle ważna. Przypomnijmy zatem, że 80% sukcesu to odżywianie, a 20% to dieta.

My kochamy ruch! Każdego dnia robimy po minimum 12 000 kroków, co daje około 9 kilometrów. Praktykujemy jogę (dzień bez maty to dzień stracony!), biegamy, jeździmy na rowerze. W weekendy wybieramy basen i las. Zimą chociaż długi spacer (najlepiej po górach) czy bieganie. I od razu robi się cieplej!

 

Zastanów się jaką aktywność fizyczną Ty pokochasz?

Najlepiej znajdź bratnią duszę i wspierajcie się nawzajem, zwłaszcza na początku, aby każdego dnia, chociaż 30 minut przeznaczyć na ruch. Najlepiej na świeżym powietrzu.

Nie zapominajmy o odpoczynku i regeneracji każdego dnia. Znajdźmy chwilę dla siebie w ciągu dnia, a w nocy zadbajmy o higienę zdrowego snu.

 

Jeżeli decydujemy się na dietę, zwłaszcza opartą na produktach Herbalife, pamiętajmy jak ważną rolę pełni białko i dlaczego zalecamy dodatkową porcję osobom, które chcą schudnąć ponad 15 kilogramów. Kiedy nasze ciało chudnie, potrzebujemy białko, aby nie stracić mięśni, a tkankę tłuszczową. Dieta Herbalife oparta jest na osiągnięciach naukowych i jej celem jest zdrowe odżywianie, lepsze samopoczucie, zadowolenie z własnego wyglądu i polepszenie stanu zdrowia.

 

Miliony osób na całym świecie zaufały już Herbalife Nutrition przez ostatnie 40 lat.

Czy będziesz jedną z nich?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl